Cześć, dzień dobry na forum

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Pink_Groke
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 26, 2019 10:05 pm

Cześć, dzień dobry na forum

Postautor: Pink_Groke » czw wrz 26, 2019 10:13 pm

Hej
W tym roku skończyłam trzydziestkę, diagnozę mam od sześciu lat (osobowość schizoidalna plus depresja / chad). Leczę się lekami, psychoterapią i generalnie bez większej poprawy. Leki działają, ale bez szału, na terapii jestem od pół roku i na razie to takie pitu pitu. Zawsze uważałam, że to zaburzenia afektywne są moim problemem, jednak wczoraj poczytałam o zaburzeniach schizoid i pomyślałam, że warto skupić się na tym. Kiedyś musi być lepiej.

PG

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Cześć, dzień dobry na forum

Postautor: Inna » czw wrz 26, 2019 11:03 pm

Uwierz w to a będzie :D

Pink_Groke
Posty: 6
Rejestracja: czw wrz 26, 2019 10:05 pm

Re: Cześć, dzień dobry na forum

Postautor: Pink_Groke » czw wrz 26, 2019 11:22 pm

Optymizm zawsze ;)

Gbur
Posty: 636
Rejestracja: pt sty 08, 2016 12:00 am
Kontakt:

Re: Cześć, dzień dobry na forum

Postautor: Gbur » czw wrz 26, 2019 11:41 pm

Cześć Pink Groke
"Było nie ma - poszło w dym. Tylko popiół został w rękach."

W
Posty: 624
Rejestracja: sob lip 04, 2015 12:00 am

Re: Cześć, dzień dobry na forum

Postautor: W » pt wrz 27, 2019 2:35 am

Pink_Groke pisze:
czw wrz 26, 2019 10:13 pm
na terapii jestem od pół roku i na razie to takie pitu pitu.

Synu (Córko), nie ma cudów bez wiary. Otwórz swe serce a duch naleje do niego pozytywnych doznań. Wypełnij je nadzieją, tylko nadziani nadzieją dostąpią królestwa w obłokach. Słuchaj tylko podszeptów światłości, podszepty złych duchów i przez nie zwiedzionych wypuszczaj drugim uchem. Zaufaj, mamy wielowiekowe tradycje skutecznego mieszania rzeczywistości z wyselekcjonowanymi i dopracowanymi bajkami, z anegdotycznymi prawdami, bogatą teorią i metafizyką. Zadany paciorek codziennie przed snem powtarzaj. Uzbrój się w cierpliwość i do skarbony papiery wartościowe wrzucaj. Gwarantujemy sukces.*** Do tego w naszej społeczności wiele kobiet jest co męża nie mają a chciałyby (z wolnymi chłopami trochę gorzej ale miej nadzieję).

*** Gwarantujemy prawdopodobieństwo odczucia pozytywnych zmian w życiu na przeciętnym poziomie większym od zera i prawdopodobnie większym od wygranej w totolotka, w którym regularnie padają milionowe wygrane! Prawdopodobieństwo w indywidualnych przypadkach jest indywidualne, zależy od indywidualnych predyspozycji i indywidualnych okoliczności.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Cześć, dzień dobry na forum

Postautor: Inna » pt wrz 27, 2019 1:51 pm

W ależ z Ciebie poeta. I nawet jest coś o mnie... Amen :lol:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości