Miłość lekarstwem na wszystko ?

Tematy związane z podejmowanymi terapiami i leczeniem farmakologicznym.
Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Fragen » sob lip 20, 2019 3:18 pm

Niech moc będzie z tobą 😊

hotaru27

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: hotaru27 » ndz lip 21, 2019 1:12 pm

Fragen pisze:
sob lip 20, 2019 3:18 pm
Niech moc będzie z tobą 😊
I była:D:D:D dzięki Fragen:D. Ach, jak mi było fajnie*o*. Zauroczył mnie no:D a niech go:D:D:D kolejne spotkania w perspektywie:D nie mogę się już doczekać:D:D:D.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » ndz lip 21, 2019 7:05 pm

Super, trzymam mocno kciuka 🍀

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Fragen » pn lip 22, 2019 12:24 am

Hotaru no serce rośnie 😊

hotaru27

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: hotaru27 » śr lip 24, 2019 6:28 pm

Fragen pisze:
pn lip 22, 2019 12:24 am
Hotaru no serce rośnie 😊
Już nie jest tak wesoło, bo coraz mocniej uaktywniają się moje schizoidalności... Z jednej strony mam ochotę rozmawiać z nim o wszystkim, przytulać, całować, a z drugiej mam ochotę natychmiast się odciąć i psychicznie to zakończyć. Zwariuję chyba. A to dopiero tydzień:D:D:D. Jak Wy sobie z tym radzicie? Natrętne myśli, niepokoje, uczucie wewnętrznej klaustrofobii... Jestem już wyczerpana, mimo że bardzo chcę się z nim widywać. Rano prawie się popłakałam.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Fragen » śr lip 24, 2019 6:55 pm

Hotaru uszy do góry. To normalne co czujesz i nie ma w tym żadnego dziwactwa tylko zwykła ludzka psychika czyli ciemności podświadomości. Oraz reakcja biochemiczna czyli wyrzut adrenaliny i kortyzolu. Powiem Ci jak ja sobie radzę to możesz spróbować jak będziesz chciała. Ja siebie pytam czego tak bardzo się boję że zamiast sie wsunąć w relację chce zwiać. Co najgorszego się stanie i co będzie tak bolało . Siadam sobie i czekam na obrazy i myśli. W przypadku facetów zawsze w końcu okazywało się że się boję tego co przydarzyło mi się z ojcem gdy miałam 5 lat. Czyli pobawi się relacja jak maskotką a potem porzuci z dnia na dzień a ja się poczuje jak nikt. Potem sobie mówię że mam prawo się bać bo w końcu takie moje doświadczenie i że będę dla siebie dobra jak ten strach przyjdzie i sprawi że będę chciała uciec. Na koniec mówię o tym komu trzeba czyli tłumacze małżonkowi 😊 ale przyjaciółce też bym powiedziała żeby pocieszyła i żeby sobie trochę odpuścić.
Doraźnie pomaga ciepła kąpiel bo rozluźnia poćwiczenie np pompki, deska, głębokie oddychanie. Najbardziej stawiam jednak na przyjaciółkę która umie pomóc 😊

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » śr lip 24, 2019 7:23 pm

Może zwyczajnie odpuść trochę i pozwól by samo się coś działo. Nie zakładaj, ze to będzie ten jedyny, nie myśl o związku tylko o nim jako facecie, z którym miło spędzasz czas. Fragen ma racje, myśli przychodzą i odchodzą. Weź trzy wdechy i nie zastanawiaj się co będzie na końcu, tylko ciesz się chwila. Zauroczyłaś się, gratulacje!!

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Fragen » śr lip 24, 2019 7:32 pm

Hotaru uszy do góry. To normalne co czujesz i nie ma w tym żadnego dziwactwa tylko zwykła ludzka psychika czyli ciemności podświadomości. Oraz reakcja biochemiczna czyli wyrzut adrenaliny i kortyzolu. Powiem Ci jak ja sobie radzę to możesz spróbować jak będziesz chciała. Ja siebie pytam czego tak bardzo się boję że zamiast sie wsunąć w relację chce zwiać. Co najgorszego się stanie i co będzie tak bolało . Siadam sobie i czekam na obrazy i myśli. W przypadku facetów zawsze w końcu okazywało się że się boję tego co przydarzyło mi się z ojcem gdy miałam 5 lat. Czyli pobawi się relacja jak maskotką a potem porzuci z dnia na dzień a ja się poczuje jak nikt. Potem sobie mówię że mam prawo się bać bo w końcu takie moje doświadczenie i że będę dla siebie dobra jak ten strach przyjdzie i sprawi że będę chciała uciec. Na koniec mówię o tym komu trzeba czyli tłumacze małżonkowi 😊 ale przyjaciółce też bym powiedziała żeby pocieszyła i żeby sobie trochę odpuścić.
Doraźnie pomaga ciepła kąpiel bo rozluźnia poćwiczenie np pompki, deska, głębokie oddychanie. Najbardziej stawiam jednak na przyjaciółkę która umie pomóc 😊
Ostatnio zmieniony śr lip 24, 2019 7:47 pm przez Fragen, łącznie zmieniany 1 raz.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Fragen » śr lip 24, 2019 7:37 pm

Hallo niech mnie ktoś oświeci jak usunąć podwojny post :roll:

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: chudzielec » śr lip 24, 2019 7:41 pm

Kliknąć "zmień treść posta" na dole strony pojawi się opcja "usuń ten post"

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Fragen » śr lip 24, 2019 7:48 pm

Dzięki chudzielec. Niestety nie można usunąć postów na które już odpowiedziano także tak :roll:

hotaru27

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: hotaru27 » śr lip 24, 2019 7:58 pm

Już chyba i tak po ptokach. Włączył mi się tryb odpychania. Napisałam o swoich diagnozach i ojcu schizofreniku. Myślę, że z soboty i niedzieli nic nie będzie. No chyba, że sama zrobię sobie wycieczkę do muzeum i przejażdżkę zabytkowym tramwajem.

Ari
Posty: 1004
Rejestracja: pt maja 31, 2019 9:44 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Ari » śr lip 24, 2019 8:09 pm

.
Ostatnio zmieniony ndz cze 19, 2022 5:38 pm przez Ari, łącznie zmieniany 1 raz.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » śr lip 24, 2019 8:19 pm

Nie zakładaj tylko poczekaj na rozwój sytuacji, bo sama ściągniesz na siebie odpowiedz. Jak facet nie doceni wyznania to jego problem. Zostało Ci jeszcze 5098765464 użytkowników tindera :lol: jesteś jaka jesteś i masz być z tego dumna !

Ari
Posty: 1004
Rejestracja: pt maja 31, 2019 9:44 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Ari » śr lip 24, 2019 8:21 pm

.
Ostatnio zmieniony ndz cze 19, 2022 5:38 pm przez Ari, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości