Wydzielone z: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Tu trafiają wiadomości usunięte z innych działów.
Iluminacja

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: Iluminacja » śr kwie 04, 2018 5:37 pm

sam_niezwyboru pisze:
pn mar 05, 2018 9:29 pm
Witam,
czy ktoś może mi pomóc nawiązać relację, taką jak w pytaniu zawartym w temacie ? Mam 43 lata, jestem facetem i nigdy nie byłem w żadnym związku. Nie mam najmniejszego pojęcia, jak się do tego zabrać.
Nie chcę być defetystą, lecz jeśli ponad 40- letni facet, pyta się na forum jak znaleźć dziewczynę( nie wnikam do czego) to mamy już poważny problem. To nie jest nawet kwestia nieśmiałości - to coś innego. To jest już totalna bezradność, bezsilność, zniechęcenie, być może nawet jakiś rodzaj tlącej się rozpaczy. Chłopie, Twoim problemem nie jest sama nieśmiałość, tylko coś poważniejszego.
W tym nikt Ci nie może pomóc, tylko Ty sam – jeśli potrafisz. Sam zobacz jak to absurdalnie wygląda, kiedy kierujesz taką prośbę na forum w internecie. Jeśli tu się znalazłeś, to oczywistym jest, że masz komputer i dostęp do internetu – czyli wręcz idealne narzędzie do szukania kogoś lub tego czego Ci brakuje. Nie chcę być zbyt cyniczny, ale internet jest pełen stęsknionych desperatek , wystarczy zalogować się i mieć coś do powiedzenia i reprezentować jakiś poziom. Masz do dyspozycji czaty z pokojami towarzyskimi, aplikacje randkowe, portale towarzyskie typu Sympatia etc. Wystarczy tylko sięgnąć ręką. Ale Ty tego nie robisz, tylko pytasz się tutaj nas, jak rozwiązać ten problem. Dlaczego? Na serio, nigdy nie wpadłeś na to jak kogoś znaleźć w internecie? Jeśli nie chcesz skorzystać z tak wygodnego medium komunikacji i nawiązywania znajomości jak internet, to może faktycznie wcale nie chcesz kogoś znaleźć, bo zwyczajnie boisz się tego ,co może z tego wyniknąć. Pozostaje Ci imaginowanie sobie urojonego działania, że niby coś robisz w kierunku przerwania samotności i zadajesz niezbyt mądre pytania na forum. Dlatego tak analitycznie podchodzisz do problemu, wypunktowując go nawet. Faktycznie, jak sobie myślę, to Ty nie chcesz nikogo sobie znaleźć. Ty jedynie chcesz chcieć, a to za mało. Nawet z dobrych rad, udzielonych Ci wyżej przez szanowne towarzystwo, nigdy nie skorzystasz.
Przykra konstatacja ciśnie mi się na myśli, że Ty jesteś samotny nie z wyboru, tylko z niemożności.

naznaczony
Posty: 16
Rejestracja: ndz mar 11, 2018 2:22 am

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: naznaczony » czw kwie 05, 2018 2:14 am

Iluminacja, odnoszę wrażenie, że bardziej samotną i niedocenioną osobą jesteś ty sam. Nic konstruktywnego nie powiedziałeś. Za to od samego początku twoje posty są pełne arogancji i braku szacnku do wypowiedzi użytkowników, którzy zwyczajnie na swój sposób próbują zebrać w kupę i wyrazić swoje myśli. To, że można je czasem odebrać dwuznacznie i zawierają niedopowiedzenia nie upoważnia cię żeby tym osobom ubliżać m.in hotaru w innym wątku, bo tego domaga sie twoje ego.

Wkurwia mnie twója mania wyższości i pretensjonalny ton wypowiedzi. To z jaką pogardą piszesz, żeby sobie kolega poszukał stęsknionej desperatki w internecie.

Iluminacja

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: Iluminacja » sob kwie 07, 2018 7:04 am

naznaczony pisze:
czw kwie 05, 2018 12:14 am
Iluminacja, odnoszę wrażenie, że bardziej samotną i niedocenioną osobą jesteś ty sam. Nic konstruktywnego nie powiedziałeś. Za to od samego początku twoje posty są pełne arogancji i braku szacnku do wypowiedzi użytkowników, którzy zwyczajnie na swój sposób próbują zebrać w kupę i wyrazić swoje myśli. To, że można je czasem odebrać dwuznacznie i zawierają niedopowiedzenia nie upoważnia cię żeby tym osobom ubliżać m.in hotaru w innym wątku, bo tego domaga sie twoje ego.

Wkurwia mnie twója mania wyższości i pretensjonalny ton wypowiedzi. To z jaką pogardą piszesz, żeby sobie kolega poszukał stęsknionej desperatki w internecie. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że fakt bycia singlem przez ponad 40 lat będzie sporym problemem w nawiązaniu bliższej znajomości nawet przez czat czy sympatie. Jest wiele samotnych osób, które chciały by kogoś poznać, ale nie wiedzą jak się za to zabrać, są nieśmiałe w relacjach z płcią przeciwną i każda porażka powoduje, że z każdą próbą jest trudniej. Dlatego też zachęciłem kolegę, żeby najpierw skupił się na sobie, zwiększał pewność siebie poprzez różne wyzwania, które pomogą mu przełamać najpierw własne fizyczne słabości, żeby docenił i polubił siebie. Kobiety bardzo łatwo wyczuwają, kiedy facet jest needy i mu za bardzo zależy, dlatego najlepiej zacząć od krótkich rozmów, zeby nabyć obycia. Podejść, zwyczajnie o coś zapytać, skomentować i pójść dalej, bez żadnej presji, że musisz się umówić czy zdobyć numer... Warto popracować też nad jakimiś zainteresowaniami, żeby móc sobą w jakiś sposób zaciekawić. Nauczyć się słuchać, a nie tylko opowiadać o sobie. Wypracować pewne zasady i rutyny, mieć do siebie szacunek i wiedzieć gdzie postawić granicę. Kobiety zwyczajnie testują facetów, sprawdzają na ile można sobie z nimi pozwolić, czy sie obrażą, czy będą za nimi latać jak piesek. Generalnie temat rzeka. Jeśli kolega zechce to niech pisze do mnie na pw, postaram się mu troche bardziej naświetlić temat.
Samotność to dość powszechna przypadłość, nie licytujmy się kto tu bardziej jest samotny. A docenianie... ja się tam doceniam sam, sam siebie, nikt lepiej cię nie doceni niż ty sam 8) Faktycznie, wiele osób stara się tu zebrać w kupę jakieś myśli, ale niestety, wychodzi czasami z tego zwyczajna .. kupa. To jest forum dla dorosłych ludzi a nie przedszkole w dodatku specyficznych ludzi z os. Dziwi mnie twoja nadwrażliwość, typowa os czegoś takiego nie ma, zatem wnioskuję, że masz jeszcze jakieś inne, dodatkowe zaburzenia bo nie zachowujesz się jak typowy schizoidalny człowiek. Za wiele negatywnych emocji i złości w Tobie, zbytnia wrażliwość czy wręcz nadpobudliwość emocjonalna. Typowego schizoida ktoś taki jak ja, nie ruszył by wcale. dlaczego Ciebie rusza?
Wracając do problemu naszego forumowicza z znalezieniem sobie kogoś. Zauważ, że on ma znacznie poważniejszy problem z sobą, i Twoje rady do rzucaniem grochem i ścianę. Znów zadam pytanie, jak człowiek mający internet i komputer nie wpadł, że może szukać na portalach randkowych itp ? Tylko pyta na forum ludzi co ma robić z tym problemem? To nie jest normalne nawet dla ludzi nieśmiałych i wycofanych. On jest tak smutnie bezradny a Ty mu prawisz kazania o tym jakie są kobiety i czego chcą etc. To jak raczkujące dziecko uczyć biegania.
Ogólnie, to jak na schizoida to masz okropnie dobre serduszko i jesteś skłonny do ofiarności :) No ciekawe. Coś tu się nie trzyma kupy 8)

Ardealba
Posty: 71
Rejestracja: pt mar 16, 2018 10:11 am

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: Ardealba » sob kwie 07, 2018 7:55 pm

No, no Iluminacja nie tylko zna się na wszystkim i na wszystko ma odpowiedź (przeintelektualizowaną i nadętą), ale jeszcze stawia diagnozy online. No tylko bić brawa i zazdrościć.
Życie jest straszne, a potem się umiera.

Iluminacja

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: Iluminacja » ndz kwie 08, 2018 12:39 am

Ardealba pisze:
sob kwie 07, 2018 7:55 pm
No, no Iluminacja nie tylko zna się na wszystkim i na wszystko ma odpowiedź (przeintelektualizowaną i nadętą), ale jeszcze stawia diagnozy online. No tylko bić brawa i zazdrościć.
Jak już masz radosną przyjemność bić mi brawo, to ubierz się specjalnie na tę okazję, w białą bluzkę i granatową spódniczkę jak do apelu w szkole i nasmaruj ręce kremem, by od tego intensywnego klepania rączkami nie poodpadały Ci palce. Zdejmij też obrączkę i inne świecidełka z palców, bo możesz je sklepać i wyjdą Ci z nich kapsle od butelek – ja nie zwrócę Ci kasy za te straty. :D A z ta zazdrością to nie przesadzaj, bo zeżre Cię do cna od środka. Co Ty poczniesz z taką pustką w sobie? :lol:
Jak chcesz diagnozę Twej osoby, to wyślij mi wyniki badań na e-mail, należność za usługę wyślesz przelewem. 8) W ostateczności lepiej znać się na wszystkim niż na niczym.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości