O czym teraz myślisz?

Posty niepasujące do pozostałych działów.
i.j
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 09, 2020 6:52 pm

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: i.j » pn mar 02, 2020 4:03 pm

.
Ostatnio zmieniony pt lip 24, 2020 9:06 pm przez i.j, łącznie zmieniany 1 raz.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Fragen » wt mar 03, 2020 3:10 pm

Dzięki za odpowiedź. Mega dobrze to wygląda z twojego opisu i fajnie że już widzisz progres. Mi to trochę zajęło i zajmuje jeszcze niestety.
Ciekawie wygląda opis fizjo. Ja szłam Lowenem ale wydaje mi się tak na pierwszy rzut oka że fizjo jest szybsze jeśli idzie o efekt.
Tak czy siak z twojego posta zawiało na forum optymizmem 😊

Semafor
Posty: 84
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:24 pm

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Semafor » śr mar 04, 2020 6:10 pm

Wiadomość zawiera za malo znakow
Załączniki
Już niedługo w sklepach
Już niedługo w sklepach
IMG_2789.JPG (97.01 KiB) Przejrzano 7296 razy

Gbur
Posty: 636
Rejestracja: pt sty 08, 2016 12:00 am
Kontakt:

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Gbur » śr mar 11, 2020 12:30 pm

Źródłem wszelkich antynomii jest odniesienie rekurencyjne do metapoziomu
"Było nie ma - poszło w dym. Tylko popiół został w rękach."

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Schizoborder » czw mar 12, 2020 9:43 pm

O tym jak w jeden dzień zjebałam tak bardzo, że straciłam przyjaciela i szansę na związek, i nie, nie jest to ze sobą powiązane w sposób, który pierwszy przychodzi na myśl :/

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Inna » sob mar 14, 2020 6:58 am

Napewno ty zjebałaś? Co się stało ?

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Schizoborder » sob mar 14, 2020 11:06 am

Bardzo podobał mi się pewien mężczyzna. Pociągał mnie od dłuższego czasu. Spotkałam go przypadkiem, dałam mu numer i cisza. Po prawie miesiącu się odezwał. Ja w skowronkach chciałam się z nim spotkać już, teraz, on chciał we wtorek. Wyszła niedziela. Nie pohamowałam się, wylądowaliśmy w łóżku. O wszystkim wiedział mój przyjaciel, po fakcie się pożegnał. Nie wiem co myśleć o tym wszystkim już. Nie rozmawiałam o tym co się stało z tym chłopakiem, z przyjacielem nie mam kontaktu, nie odpisuje. Głupia jestem po prostu, mogłam jak normalny człowiek jechać do domu, a tak zesrało się wszystko.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: chudzielec » sob mar 14, 2020 12:10 pm

Schizoborder pisze:
sob mar 14, 2020 11:06 am
O wszystkim wiedział mój przyjaciel, po fakcie się pożegnał. Nie wiem co myśleć o tym wszystkim już.
Friendzone

Raczej nie warto mówić "przyjacielowi" który pewnie chciałby z Tobą sypiać że sypiasz z kimś innym.
Nie męcz go po prostu więcej jeśli żadnej chemii nie ma miedzy wami.
Ja poszedłem po rozum do głowy dopiero jak "przyjaciółka" wyszła za mąż.
Schizoborder pisze:
sob mar 14, 2020 11:06 am
Ja w skowronkach chciałam się z nim spotkać już, teraz, on chciał we wtorek. Wyszła niedziela. Nie pohamowałam się, wylądowaliśmy w łóżku.
Również mam taki problem. Pociągają mnie kobiety z którymi nie chciałbym utrzymywać długotrwałych relacji.
Natomiast też z które chciałyby ze mną być w najlepszym wypadku moga byc partnerkami na jedną noc.
W najgorszym na nic nie mogą liczyć nawet po dużych ilościach alkoholu.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Inna » sob mar 14, 2020 6:43 pm

Przeczekaj jeśli przyjacielowi na Tobie zależy i naprawdę nim jest to wróci jak przetrawi. Nie wiem co między Wami było ale jeśli wiedziałaś, ze mu zależy na czymś więcej niż zwykła przyjaźń i nie chciałaś go ranić to po co ten drugi a tym bardziej wyznania na jego temat ? Mleko się jednak rozlało i warto by przyznać przed sobą którego i do jakich celów potrzebujesz. Wtedy podejmować kolejne kroki.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Fragen » ndz mar 15, 2020 11:15 am

Schizoborder pisze:
sob mar 14, 2020 11:06 am
Bardzo podobał mi się pewien mężczyzna. Pociągał mnie od dłuższego czasu. Spotkałam go przypadkiem, dałam mu numer i cisza. Po prawie miesiącu się odezwał. Ja w skowronkach chciałam się z nim spotkać już, teraz, on chciał we wtorek. Wyszła niedziela. Nie pohamowałam się, wylądowaliśmy w łóżku. O wszystkim wiedział mój przyjaciel, po fakcie się pożegnał. Nie wiem co myśleć o tym wszystkim już. Nie rozmawiałam o tym co się stało z tym chłopakiem, z przyjacielem nie mam kontaktu, nie odpisuje. Głupia jestem po prostu, mogłam jak normalny człowiek jechać do domu, a tak zesrało się wszystko.
No dobra ale
1. Co jest złego w wylądowaniu w łóżku z facetem. Jesteś dorosła on też nikt nikogo nie zmuszał więc gdzie tu keys jakiś?
2. Przyjaciel może się nie odzywać z dziesiątków powodów. Jednym z nich może być zazdrość urażenie z powodu twojego przyjemnego spotkania z innym ale co z tego? To jego uczucia. Niech je przetrawi to na nich wzrośnie?
3. Chciałaś się spotkać szybko. No i co? Jak nad coś cieszy to chcemy szybko. Dlaczego spotkanie z kimś i seks ma być jakoś oceniany?
4. To jak postanowiłaś postąpić jest zupełnie normalne i mówi coś o tobie i to coś dobrego
5. Spontaniczność to piękna cecha i zasób. Czemuż się nazywać z jej powodów głupią ? To jest dopiero głupie przepraszam 😊

W
Posty: 624
Rejestracja: sob lip 04, 2015 12:00 am

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: W » ndz mar 15, 2020 12:45 pm

Dojrzałość można rożnie zdefiniować. Jeśli zdefiniujemy ją jako gotowość do poniesienia konsekwencji, również negatywnych, swojego działania, to po tym co Schizoborder napisała, wygląda że nie miała pełnego pojęcia co robi i jakie mogą być tego konsekwencje, dla niej i dla innych. Jeśli dojrzałość potraktujemy w kategorii samokontroli, to tutaj też się raczej nie bardzo spisała. A jeśli dalej ujmiemy ją jako podejmowanie działania na podstawie własnego, solidnego, wewnętrznego poczucia własnej wartości, to z wpisu S. mogę podejrzewać, że tu też coś nie jest w pełni w porządku.

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Schizoborder » ndz mar 15, 2020 7:01 pm

Nie bez powodu mam nick jaki mam. Ot, impuls i starczy.

W głowie mam taki cytat z opinii psychologicznej "P. Schizoborder może mieć problemy z wejściem w dojrzały związek", oczywiście zbyłam to, bo to bzdura, ale teraz zaczęłam się nad tym zagłebiać. Mam trochę przesrane, bo z jednej strony nie wiem jak to się robi, a z drugiej ulegam zachciankom. Ech, nic tylko umierać. Po prostu zeszmaciłam się, inaczej się tego nazwać nie da, na żaden związek z tym chłopakiem nie mam już szans, nie odzywa się, tak jak i przyjaciel.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: chudzielec » ndz mar 15, 2020 7:39 pm

Schizoborder pisze:
ndz mar 15, 2020 7:01 pm
Po prostu zeszmaciłam się, inaczej się tego nazwać nie da
Bez przesady. Nic złego w tym nie widzę jeśli odbywa się za zgoda obu osób i nie jest zdrada innych partnerów.
Może być seks czymś głębszym w trwałym związku albo zwykła konsumpcja przyjemności. Wiekszosc mężczyzn nie miałoby po tym takich przemyśleń.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Fragen » ndz mar 15, 2020 8:46 pm

Schizoborder jeśli cię dobrze rozumiem to winisz się za to że idąc do łóżka doprowadzilaś do odrzucenia tak? I z tego punktu widzenia szybki seks był zły?

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: O czym teraz myślisz?

Postautor: Schizoborder » ndz mar 15, 2020 9:10 pm

To nie miał być szybki seks. Chciałam związku z tym facetem, o to chodzi. Na dodatek rano wysyłał inne komunikaty, albo to ja jestem upośledzona.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości