Miriady świec płomieni

Posty niepasujące do pozostałych działów.
Gbur
Posty: 636
Rejestracja: pt sty 08, 2016 12:00 am
Kontakt:

Miriady świec płomieni

Postautor: Gbur » śr lis 01, 2017 10:48 pm

Łaziłem dzisiaj wieczorem po cmentarzu. Późna godzina i ciemno, więc ludzi niewielu. Na środku cmentarza stoi trębacz i wygrywa pieśni religijne. Jedyny irytujący fakt to unifikacja zniczy - 90% z nich ma te same wieczka, masówki, na jedno kopyto, plastikowe, kopulaste, pewnie chińskie, jeden wzór z różnicą wielkości i małych detali.
Od dawna nie byłem tak zrelaksowany, nawet pomimo męczącego napięcia mięśniowego w czasie spaceru. Dla mnie to było piękne. :)
I czuję spokój. Nie wiem co się ze mną dzieje, może poddałem się i przestałem walczyć - pogodziłem się z faktem własnej śmiertelności ?

Semafor
Posty: 84
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:24 pm

Re: Miriady świec płomieni

Postautor: Semafor » śr kwie 01, 2020 8:42 pm

Ja byłem o 2 w nocy spalony na cmentarzu po rym jak koleżanka się zagazowala piecykiem w łazience . 13 lat miała. Miałem paranoje po zielsku i w ogóle jakaś muzykę sobie puściłem smutna na walkmanie . jestem żałosny jak na to patrzę to tak to rozumiem; jeszcze nie wiedziałem ze jestem pojebem i próbowałem udowodnić sobie ze mam uczucia . Teraz bym nie poszedł nawet na jej pogrzeb bo to hipokryzja . Po prostu bym stał . Postać mogę w domu. A co do cmentarzy w ogóle to teraz odkąd mieszkam w domu babci która zmarła 13 miech temu to chodzę z psem z 4 razy w tygodniu w nocy na dłuższy spacer z nim bo już jest starszym psem i rzadziej chodzimy na długo - na cmentarz do babci . Bardzo lubię cmentarze w nocy . Zawsze jest tam inaczej niż gdzieś indziej. A w nocy bardziej spokojnie niż w innych miejscach


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości