"Podryw" w bibliotece

Tematy związane z życiem erotycznym oraz relacjami damsko-męskimi.
chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

"Podryw" w bibliotece

Postautor: chudzielec » czw mar 09, 2017 10:52 pm

Przebywałem ostatnio trochę w bibliotece. Kreci się tam dużo młodych kobiet. Niektóre nie potrafią szukać w katalogu komputerowym, inny odnaleźć książki na półce według sygnatury. Można pomagając zyskać pretekst do rozmowy.

Po drugie widać co kobieta czyta lub wypożycza również można podłapać temat do rozmowy.
Miejsce jest spokojne, ciche. Nie ma gdzie uciekać. Przyciąga raczej specyficzne osoby.
Nie będzie raczej awantury.

Zaznaczam ze są to tylko pomysły nie realizowana w praktyce. Zapewne jeszcze dużo czasu minie zanim spróbuje (jeśli w ogóle).

A tu jak się to dzieje w Warszawie:
http://natemat.pl/20143,podryw-lans-i-m ... szawskiego

ZywyKamien
Posty: 101
Rejestracja: sob sie 20, 2016 9:33 pm

Re: "Podryw" w bibliotece

Postautor: ZywyKamien » sob mar 11, 2017 10:10 am

Jestem regularnym klientem BUW tak więc na co dzień jestem świadkiem buwingu opisanego w artykule czyli spotkań towarzyskich, pogaduszek, robienia zdjęć. Nieraz widzę jak to ludzie postują szczególnie w okresie sesyjnym zdjęcia na portalach społecznościowych z BUW. Wbrew pozorom nawet mimo to jest spokojnie, oni mi nie przeszkadzają bo jest parę miejsc gdzie pojawia się mniej ludzi. Na żaden dresscode nie zwracałem uwagi a o legendach dowiaduję się z artykułu ale to pewno głównie dlatego że jestem poza biegiem studenckiego życia.

Miałem jednak kiedyś ciekawą sytuacją w kategorii podrywu. Siedziałem kiedyś i się uczyłem gdy do stołu przysunęła się młoda kobieta starsza ode mnie, miała 26 lat. Najpierw zaczepiła z pytaniem czy mogę jej podpiąć laptop do gniazdka a później jakoś się to potoczyła. Widziałem że była bardzo wyraźnie zainteresowana rozmową tak że jakoś przegadaliśmy te kilkadziesiąt minut o życiu i o psychologii bo ona się tymi tematami mocno interesowała. Obiecałem że się może spotkamy ale tego już nie zrobiłem. Trochę ją przestalkowałem w sieci i odniosłem wrażenia że ona serio może mieć problemy psychiczne. Poza tym sytuacje w których płeć przeciwna wyraża mną zainteresowanie to dla mnie jakaś abstrakcja w której nie potrafię się odnaleźć i zachować dlatego wolałem jej zaoszczędzić zażenowania i rozczarowania w przyszłości.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: "Podryw" w bibliotece

Postautor: chudzielec » wt mar 21, 2017 9:07 pm

ZywyKamien pisze:Trochę ją przestalkowałem w sieci i odniosłem wrażenia że ona serio może mieć problemy psychiczne.
Tez tak robię ale lepiej nazwać to "research".
ZywyKamien pisze:Obiecałem że się może spotkamy ale tego już nie zrobiłem.
ZywyKamien pisze:Poza tym sytuacje w których płeć przeciwna wyraża mną zainteresowanie to dla mnie jakaś abstrakcja w której nie potrafię się odnaleźć i zachować dlatego wolałem jej zaoszczędzić zażenowania i rozczarowania w przyszłości.
Nie potrzebne przypływy altruizmu. Przecież ona była dorosła. Wie co robi i na co się decyduje.
Mogła być z tego potencjalnie relacja choćby tylko (aż) "relacja seksualna".

Wiem, wiem łatwo powiedzieć.

Niestety mam tak samo. Uważam że nawiązanie relacji ze mną samo w sobie jest szczególnie na dłuższa metę krzywda dla drugiej osoby.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: "Podryw" w bibliotece

Postautor: chudzielec » śr mar 29, 2017 8:10 pm

Mam kolejne ulubione i bezpieczne miejsca:
  • Archiwum Państwowe - szukam rożnych starych papierów rodzinnych
  • Antykwariat - szukając książki o historii rodzinnych okolic znalazłem fantastyczne miejsce
  • Podziemia biblioteki - można posiedzieć trochę w zupełnej ciszy i spokoju
Musze przebywając w tych miejscach częściej obserwować i słuchać ludzi.

ZywyKamien
Posty: 101
Rejestracja: sob sie 20, 2016 9:33 pm

Re: "Podryw" w bibliotece

Postautor: ZywyKamien » pt mar 31, 2017 11:37 pm

Po pierwsze w ww. miejscach ktoś poza nami musiałby być. Ostatnio spędziłem kilka dni w jakimś archiwum przygotowując pracę. Byłem tam jedynym gościem w ciągu dnia. Nawet obsługa do mnie nie zaglądała.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: "Podryw" w bibliotece

Postautor: chudzielec » pn kwie 10, 2017 8:14 pm

Dziś widziałem młoda (ok. 30) kobietę przeglądającą stare księgi w archiwum.
Myślałem nawet żeby zgadać czego szuka w takim miejscu ale dałem sobie spokój.

hotaru27

Re: "Podryw" w bibliotece

Postautor: hotaru27 » pt sty 12, 2018 2:34 am

Niegłupi pomysł:D Myślę, że nie czułabym aż takiego przerażenia, gdyby jakiś facet zagadał do mnie w bibliotece. To miejsce wydaje mi się bezpieczne no i mało prawdopodobne by trafić na osobnika analfabetycznego:D:D:D Sama raczej nie zdecydowałabym się, żeby kogoś zaczepić, ale kto wie. Pewnie warto byłoby się przełamać. Zwłaszcza, gdyby tak trafić na kogoś kto lubi moje ulubione kryminały. Zawsze byłoby o czym porozmawiać. Wybieram się jutro, a w zasadzie dziś:D na książkowe łowy, więc przy okazji rzucę okiem na płeć przeciwną. O ile będzie na kogo:D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości