Stalking

Tematy związane z życiem erotycznym oraz relacjami damsko-męskimi.

Czy zdarzyło Ci się natrętnie "przyczepić" do innej osoby (np. poprzez pisanie maili)

Nie, nigdy
12
46%
Tak, jeden raz
4
15%
Tak, więcej niż raz
10
38%
 
Liczba głosów: 26

Radmar321
Posty: 9
Rejestracja: czw lut 11, 2021 2:39 pm

Re: Stalking

Postautor: Radmar321 » pt mar 12, 2021 2:59 am

hotaru27 pisze:
wt mar 09, 2021 2:26 am
Więzień_nienawiści pisze:
pn mar 08, 2021 8:56 am
Jak tam hotaru udało Ci się usunąć tego typka? Domyślasz się dlaczego ona tak postępuje?
Nie byłam niestety na policji. Boję się, że nie potraktują mojego zgłoszenia poważnie, bo ojciec jest schizofrenikiem, który co jakiś czas protrafi sprawiać kłopoty, bić ludzi na ulicy, wpadać z drzwiami do mieszkania mojej matki z siekierą w ręce, ma różne urojenia. Mogą uznać, że mam zwidy i im tylko tyłek zawracam... Kartotekę to on ma chyba dosyć grubą i mogą do tego dotrzeć.
To dlaczego Twój ojciec nie trafił jeszcze na zamknięty oddział psychiatryczny. Jak jest niebezpieczny dla otoczenia i dla samego siebie to powinien tam trafić. Nie boisz się z nim mieszkać?

hotaru27

Re: Stalking

Postautor: hotaru27 » pt mar 12, 2021 2:20 pm

Radmar321 pisze:
pt mar 12, 2021 2:59 am
To dlaczego Twój ojciec nie trafił jeszcze na zamknięty oddział psychiatryczny. Jak jest niebezpieczny dla otoczenia i dla samego siebie to powinien tam trafić. Nie boisz się z nim mieszkać?
Gdy ma silne pogorszenie to trafia do szpitala, ale przecież go nigdzie nie zamknę na stałe. Poza tym tak na co dzień nie jest groźny i tak czy siak wciąż jest mi najbliższy z całej rodziny jakkolwiek by to nie brzmiało. Mnie nigdy krzywdy nie zrobił, to inni się czasem muszą go bać🤣


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości