[Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Tematy związane z życiem erotycznym oraz relacjami damsko-męskimi.

Czy kiedykolwiek byliście w związku (mieliście chłopaka/dziewczynę/partnera/partnerkę)?

TAK - jestem kobietą w wieku 20 lat lub mniej
0
Brak głosów
TAK - jestem kobietą w wieku od 21 do 25 lat
4
8%
TAK - jestem kobietą w wieku od 26 do 30 lat
4
8%
TAK - jestem kobietą w wieku powyżej 30 lat
3
6%
TAK - jestem mężczyzną w wieku 20 lat lub mniej
2
4%
TAK - jestem mężczyzną w wieku od 21 do 25 lat
3
6%
TAK - jestem mężczyzną w wieku od 26 do 30 lat
2
4%
TAK - jestem mężczyzną w wieku powyżej 30 lat
9
19%
NIE - jestem kobietą w wieku 20 lat lub mniej
0
Brak głosów
NIE - jestem kobietą w wieku od 21 do 25 lat
5
10%
NIE - jestem kobietą w wieku od 26 do 30 lat
1
2%
NIE - jestem kobietą w wieku powyżej 30 lat
0
Brak głosów
NIE - jestem mężczyzną w wieku 20 lat lub mniej
1
2%
NIE - jestem mężczyzną w wieku od 21 do 25 lat
4
8%
NIE - jestem mężczyzną w wieku od 26 do 30 lat
5
10%
NIE - jestem mężczyzną w wieku powyżej 30 lat
5
10%
 
Liczba głosów: 48

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: Fragen » sob lut 22, 2020 11:58 am

Zamiast w strach lepiej zainwestuj zima we własne granice. W ich budowanie. Bo tak naprawdę to zawsze jest kwestia granic tego że człek umie powiedzieć-
Tak nie chce żebyś robił
Tak nie możesz i na to nie pozwalam
No i egzekwować.
Faceci często zgrywają ciepłych i fajnych oraz tzw sierotki żeby uśpić czujność i te granice przesunąć . Czasem nawet w to wierzą. Jak facet jedziejedzie na początku relacji z sierotą pt nikt mnie nie kochał zostałem zraniony mam pod górkę nikt mnie nie docenia matka była straszna wciąż nie wiem kim jestem to 10 na 10 jest to gość przemocowy i narcystyczny. Panie zresztą też.

hotaru27

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: hotaru27 » sob lut 22, 2020 1:02 pm

Fragen, idealnie odpisałaś mojego byłego:D:D:D. Ja pierdzielę. Kropka w kropkę. Moja empatia bywa zgubna w skutkach...

Co do ustalania granic - w stu procentach się zgadzam z Fragen. Właśnie, gdy zaczęłam mówić lub pisać co mi w mojej relacji z byłym przeszkadza to zaczęły się problemy, mimo że dawałam to do zrozumienia delikatnie i bez awantur. Dostawał wtedy stopniowo narastającej agresji i zarzucał mi, że tworzę problemy. Tak jakbym ja nie miała prawa zwrócić uwagi na to co mnie krzywdzi lub co nie zupełnie mi się podoba. W drugą stronę kłopotów nie było. Potrafił mi pojechać i to naprawdę dosyć mocno.

Mam nadzieję, że zrobi użytek z książki, którą ode mnie dostał. To ta polecana chyba właśnie przez Ciebie Fragen. "Powrót do swojego wewnętrznego domu". Nawet piękną dedykację mu napisałam. Nawet jej nie ruszył. Muszę znowu do tej książki przysiąść, bo utknęłam gdzieś na początkowych rozdziałach. Popłaczę nad nią mocno, ale lepiej teraz niż po kolejnej relacji z facetem, która mnie sprowadzi do parteru.

Natknęłam się dziś także na piękne i prawdziwe słowa pod utworem Abla Korzeniowskiego "Table for two" w jednym z komentarzy na YT:

"It seems like we are always waiting for something. Waiting to date, waiting to drive, waiting to graduate, waiting to get a degree, waiting to get married, waiting to have children, waiting to be accepted. In the middle of those waiting, we grow old, some of us wait so long to start living, to truly be happy on the inside, that before you know it you are old and sitting on your rocking chair... Waiting to die."

hotaru27

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: hotaru27 » sob lut 22, 2020 1:18 pm

Inna pisze:
sob lut 22, 2020 6:40 am

Masz tak jak ja. Ciężko Ci jest komuś zaufać ale jak już się zaangażujesz to dajesz z siebie 100%. To dobra cecha wiec nie myśl za długo tylko idź do przodu.
Czy ja wiem czy aż taka dobra cecha? To działa, ale głównie kobietami czy ogólnie przyjaciółmi, ale nie w romantycznych relacjach damsko-męskich. Przynajmniej u mnie to zawodzi. Problem w tym, że ja nie potrafię mieć innego podejścia do mężczyzny, który mnie zainteresuje i z którym się spotykam. Muszę jednak trzymać się bardziej na dystans i nie starać się tak bardzo, bo wtedy chyba z góry mnie traktują jako naiwniarę od której się bierze nie dając wiele w zamian.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: chudzielec » sob lut 22, 2020 1:32 pm

Oczywiście zawsze lepiej żeby to druga strona o nas zabiegała i starała się niezależnie od płci.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: Inna » ndz lut 23, 2020 6:55 am

Najlepiej to obie się starają po równo. Wtedy się udaje. Ale jak to uzyskać jednak nie wiem. Moja metoda to metoda prób i błędów.

zima
Posty: 287
Rejestracja: ndz mar 27, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: zima » czw lut 27, 2020 12:51 pm

Fragen pisze:
sob lut 22, 2020 11:58 am
Zamiast w strach lepiej zainwestuj zima we własne granice.
Z mojego stawiania granic nikt sobie nic nie robi. Nie wiem dlaczego i z tego powodu nie wiem jak to zmienić.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: Fragen » czw lut 27, 2020 4:43 pm

[/quote]
Z mojego stawiania granic nikt sobie nic nie robi. Nie wiem dlaczego i z tego powodu nie wiem jak to zmienić.
[/quote]

W internetach jest sporo tekstów i filmów na ten temat z dobrym kontentem.

fifikse
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 04, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: fifikse » pt lut 28, 2020 6:26 pm

...
Ostatnio zmieniony ndz lut 25, 2024 2:57 pm przez fifikse, łącznie zmieniany 1 raz.

Ari
Posty: 1004
Rejestracja: pt maja 31, 2019 9:44 pm

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: Ari » pt lut 28, 2020 6:55 pm

.
Ostatnio zmieniony ndz cze 19, 2022 4:02 pm przez Ari, łącznie zmieniany 1 raz.

KP24
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 05, 2018 2:06 am

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: KP24 » ndz wrz 13, 2020 11:01 pm

Ari pisze:
pt lut 28, 2020 6:55 pm

Cholera właśnie przeszła mnie myśl by założyć forum dla leni, ale chyba nie znajdę w sobie wystarczającej motywacji by to zrobić. W sumie to chyba trudno by było też spodziewać się, że ktoś coś by tam napisał...yhhh
Byśmy sobie tam po prostu byli i milczeli. A może by kto taki zwyczajny z ciekawości dołączył i coś napisał.
Jakby co to daj znać!
Może być tu, by Cię zbytnio nie fatygować :D

Swiffy
Posty: 50
Rejestracja: sob cze 19, 2021 1:12 pm

Re: [Ankieta] Czy kiedykolwiek byliście w związku?

Postautor: Swiffy » sob cze 19, 2021 1:19 pm

Jestem ponad 3 lata w małżeństwie i nie jest mi w nim zbyt rewelacyjnie... W sumie wszystkie moje problemy zaczęły się po ślubie. Jako singiel i kawaler radziłem sobie z życiem dosyć dobrze.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości