Zaburzenia towarzyszące OS

Tematy związane z podejmowanymi terapiami i leczeniem farmakologicznym.
Więzień_nienawiści
Posty: 149
Rejestracja: pn wrz 23, 2019 8:17 pm
Lokalizacja: Katowice/Wroclaw

Re: Zaburzenia towarzyszące OS

Postautor: Więzień_nienawiści » ndz mar 29, 2020 6:44 pm

Inna pisze:
pn mar 23, 2020 10:35 pm
Albo, że otoczenie sami sobie wybieramy ... ludzie wokół nas nie są przypadkowi
Sami sobie wybieramy? To zupełna nie prawda. Moimi znajomi są ludzie zaburzeni albo jakieś przegrywy. Laski to zwykle zaburzone, oczekujące opieki.
Dlaczego nie mam znajomych normalnych? Dlaczego laski które chcą założyć rodzinę bo to jest ich jedyny cel w życiu i wyklula kolejne gówniaki nie ciągną do mnie ?

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Zaburzenia towarzyszące OS

Postautor: chudzielec » ndz mar 29, 2020 7:22 pm

Wiekszosc ludzi ma znajomych podobnych do siebie. To przecież naturalne.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Zaburzenia towarzyszące OS

Postautor: Inna » ndz mar 29, 2020 10:28 pm

sobie wybieramy? To zupełna nie prawda. Moimi znajomi są ludzie zaburzeni albo jakieś przegrywy. Laski to zwykle zaburzone, oczekujące opieki.
Dlaczego nie mam znajomych normalnych? Dlaczego laski które chcą założyć rodzinę bo to jest ich jedyny cel w życiu i wyklula kolejne gówniaki nie ciągną do mnie ?
Świadomie czy nie ale wybierasz ludzi którzy Cię otaczają. Tak jak napisał chudzielec lubimy tych którzy są podobni do nas ... maja to samo wyznanie, poglądy, doświadczenia, rasę... zastanawiałam się czemu ciagle wszyscy mi mówią „PiS jest beeee” a jednak w wyborach PiS wygrywa? Odpowiedz prosta ...rozmawiam na ten temat z ludźmi ze swojego środowiska. Nie chodzę do kościoła, gdzie zdania mogą być inne. Otaczam się tymi, którzy pasują a najprościej mówiąc gadka się nam klei.

Druga rzecz to widzisz świat takim jakim chcesz żeby był. Co znaczy normalni ludzie ? To ty przypisujesz ludziom i rzeczom łatki. Szklanka może być do połowy pełna albo do połowy pusta. Jaka jest dla ciebie ?

Po trzecie fakt, ze ciągnie do ciebie określony typ kobiet może tez wynikać z tego jakie sygnały wysyłasz. Z tego co pisałeś wcześniej wynika, ze jesteś tzw samiec alfa. Zbłąkana owieczka raczej nie podejdzie, bo nie będzie miała tyle odwagi chyba, ze jest zaburzona.

I na koniec sam sobie odpowiedz na pytanie czego konkretnie oczekujesz/chcesz od drugiej osoby. Jeśli sam nie jesteś pewien to ciężko będzie Ci to znaleźć. Może czasem warto obniżyć poprzeczkę ...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości