OLZON

Tematy związane z podejmowanymi terapiami i leczeniem farmakologicznym.
chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: OLZON

Postautor: chudzielec » wt wrz 24, 2019 6:50 pm

Inna pisze:
wt wrz 24, 2019 4:01 pm
A co znaczy być zj*banym?
To takie coś co trudno określić ale odrazy wiesz gdy to zachowanie widzisz.

Infirmus

Re: OLZON

Postautor: Infirmus » śr wrz 25, 2019 12:09 am

ZywyKamien pisze:
ndz wrz 22, 2019 5:13 pm
Na razie czekam aż zbiorę kasę i pójdę do Synapsis bo tam biorą. Ewentualna diagnoza i tak mi wiele by nie pomogła, poza otwarciem dostępu do niektórych programów dla osób ze spektrum. Miałbym za to pewność czy mam coś ze spektrum czy jestem tylko zj*bany.

Hmmm... Wiesz co, ja w Synapsis bylam tylko na pierwszym etapie diagnostyki i nie wiem na pewno, jak to wyglada na kolejnych, ale ja byłam na NFZ i nic nie placilam. Jedyna niedogodnoscia było to, ze na termin czekałam ponad rok. Więc dowiedz się lepiej jak to dokładnie wygląda, bo być może (o ile nic się nie zmieniło) możesz zdiagnozować się za darmo.

Odnosnie pewnosci - takiej nie masz nigdy. Ale fakt, diagnoza pomaga. Mi nawet bylo chyba troche przykro, że nie stwierdzili mi ZA, bo to by wiele wyjasniało, a ja lubię miec jasność. I nie zastanawialabym się, czy np. nie cierpię na borderline.

Mi świadomość, że "jestem tylko zje***a" pomogla znacznie mniej, niz swiadomosc ze "nie tylko ja jestem zje***a."


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość