Miłość lekarstwem na wszystko ?

Tematy związane z podejmowanymi terapiami i leczeniem farmakologicznym.
Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » ndz sie 18, 2019 7:53 pm

Załamałam się totalnie. Myśl o poniedziałku i 8 h w pracy już mnie przeraża a jest sobota. Płaczę lub staram się tego nie robić i tak cały dzień, zmarnowany, bezproduktywny.
Pocieszę Cię, ja tak miałam przez dobre 3 miesiące. Po pół roku jeszcze dochodzę do tego co wypracowałam kiedyś ale jest stabilnie. Podobno im więcej zainwestujesz tym trudniej się wykaraskać. Ale czas leczy rany. Pogadaj z lekarzem. To dobry pomysł. Myśle ze za miesiąc wrócisz to normalności i będziesz szukać znowu. Przecież przeżyłaś fajny czas. Ciesz się tym, ze masz co wspominać i żyj dalej. Jeszcze będziesz szczęśliwa z kimś kto na ciebie zasługuje. Tylko walcz o swoje dobre samopoczucie.

markotny
Posty: 62
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 5:23 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: markotny » ndz sie 18, 2019 9:19 pm

Pytanie jednak czy podszedłbyś byś do mnie w bibliotece? Zagadał ?
Jak fajna baba jestes to tak :lol:

A serio, to zalezy. Ja raczej nie podrywalem w realu. Ale to kwestia mojej niepewnosci i strachu przed odrzuceniem + stresu ze ktos obok slyszy co mowie. Gdybym wiedzial ze jestes samotna + nikogo obok by nie bylo (a tak bywa czasem w bibliotece) to tak. Ja wolalem zawsze neta, prosta sytuacja, wiem ze ktos jest sam, tez szuka kogos, wiec mozna podrywac. Tyle ze ja jestem facetem, pewnie troche czesciej kobiety maja uczciwsze intencje, a faceci czesciej szukaja seksu i chca sie tylko zabawic. Wiec nie musialem sie tyle przejmowac intencjami i tym czy sie znam na ludziach.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » ndz sie 18, 2019 9:30 pm

Jak fajna baba jestes to tak :lol:
No ba, drugiej takiej ze świecą szukać :lol:

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » ndz sie 18, 2019 9:35 pm

A serio, to zalezy. Ja raczej nie podrywalem w realu. Ale to kwestia mojej niepewnosci i strachu przed odrzuceniem + stresu ze ktos obok slyszy co mowie.
No właśnie, ja sama bym się zastanawiała a mam sporo pewności siebie. Raz byłam pod wrażeniem chłopaka, który wyciągnął mnie na drinka od stolika pełnego moich znajomych (facetów !) nic z tego nie wyszło, nie był w moim typie. To jednak z jaka klasą to zrobił i że się odważył sprawiło, ze odbyliśmy długa i miła rozmowę.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » ndz sie 18, 2019 9:38 pm

Tyle ze ja jestem facetem, pewnie troche czesciej kobiety maja uczciwsze intencje, a faceci czesciej szukaja seksu i chca sie tylko zabawic. Wiec nie musialem sie tyle przejmowac intencjami i tym czy sie znam na ludziach.
Tu masz racje. Kobiety sporo muszą się nagimnastykować i nie używać dwuznacznych słów, żeby temat nie zszedł wyłącznie na sprawy łóżkowe. W necie jest pełno desperatek i pełno gości, którzy to wykorzystują. Ćwiczenie jednak czyni mistrza, a kto noe ryzykuje nie pije szampana 🥂

hotaru27

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: hotaru27 » pn sie 19, 2019 8:29 am

Najwyraźniej stałam się już taką desperatką, że tylko nieszczęścia przyciągam:D:D:D nie wierzę w to, że znajdę kogoś odpowiedniego. Jestem już za stara. W grudniu 28 lat. Ogarnięci faceci w moim wieku szukają żony, matki swoich przyszłych dzieci a nie kogoś takiego jak ja. Mogę co najwyżej liczyć na bycie przygodą i krótką znajomość, jak ta która właśnie się zakończyła a to mi ubliża. Nie ma gdzie poznać uczciwego faceta. Ja i h nie umiem rozpoznać, bo albo odrzucam wszystkich, albo kończę tak jak teraz.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » pn sie 19, 2019 8:59 am

Młodziutka jesteś jeszcze i całe życie przed tobą. Nie rezygnuj. U mnie każdy następny facet był lepszy od poprzedniego wiec pierś do przodu, uśmiech na twarz i lada moment pojawi się w twoim życiu ktoś lepszy od tego gościa. Zaufaj mi, jestem 7 lat starsza i takich rozstań po miesiącu przeżyłam sporo. Za każdym razem mówiłam, ze mam dość a potem nagle pojawiał się ktoś kto kradł mi serce.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Fragen » pn sie 19, 2019 11:21 am

Hotaru ja to raczej słyszę od facetów że faceci właśnie nie chcą żony i matki z marszu tylko dzuewczyny przyjaciółki i partnerstwa. Czyli chyba tego co ty chcesz właśnie. Z takim podejściem jakie masz to ty jesteś raczej najbardziej gorący towar na rynku!

hotaru27

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: hotaru27 » ndz sie 25, 2019 11:50 pm

Nie wierzę, że to piszę, ale wróciłam na Tindera i nawet udało mi się już interesującego gościa wyczaić:D jakbym nowy zaczęła świętować, jak ostatnio to poproszę o wirtualnego kopniaka w zad na otrzeźwienie:D. Nawet na portalu dla aseksualnych jestem. Co ja robię z moim życiem:D:D:D? Dopiero niedawno chciałam iść do klubu dla les. Normalnie trzymajcie mnie:D:D:D

fifikse
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 04, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: fifikse » pn sie 26, 2019 12:56 am

...
Ostatnio zmieniony pn lut 26, 2024 10:09 pm przez fifikse, łącznie zmieniany 1 raz.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Miłość lekarstwem na wszystko ?

Postautor: Inna » pn sie 26, 2019 12:33 pm

Co ja robię z moim życiem:D:D:D?
Żyjesz i testujesz. Twoje święte prawo. Dobrej zabawy :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości