Jak poznać dziewczynę/kobietę

Tematy dotyczące relacji z innymi ludźmi.
chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: chudzielec » sob kwie 11, 2020 12:24 pm

Więzień_nienawiści pisze:
sob kwie 11, 2020 12:07 am
W jakim celu chcecie poznac kobietę?
Nie pytaj się ludzi w jakiś sposób spaczonych, odstających od ogółu o takie rzeczy.
"Normalny" nie zada pytania jak można nie mieć własnej rodziny.
Ja zadaje pytanie po co w ogóle ludzie chcą zakładać rodzinę. Jest to dla mnie niepojęte.

Jak byłem młodszy (<30lat) to głownie chodziło o seks.
Teraz już wiem ze to przereklamowane.

Czasem myślę ze nie chciałbym być samotny i dobrze byłoby mieć kogoś kto mnie rozumie.
Niestety jak słusznie zauważyłeś lekarstwo na samotność może być dużo gorsze od samej choroby.

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: Inna » sob kwie 11, 2020 3:20 pm

Wiezień może to były zwyczajnie niewłaściwe kobiety. Jak sam kiedyś pisałeś ściągasz a może raczej wybierasz takie co się na Tobie uwieszają. Takie, które nie maja pewności siebie a jedynie sporo nieprzepracowanych tematów. Zapewne Twoje założenie, ze każda chce się tylko uwiesić też podcina skrzydła tym relacjom. Tak czy siak nie doświadczyłeś zaangażowanego związku ale wszystko przed Tobą o ile będziesz chciał. To samo tyczy się chudzielca.

i.j
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 09, 2020 6:52 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: i.j » sob kwie 11, 2020 4:15 pm

.
Ostatnio zmieniony śr lip 29, 2020 11:41 am przez i.j, łącznie zmieniany 1 raz.

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: Schizoborder » sob kwie 11, 2020 5:56 pm

Nie poznawać, same problemy. Odwrotnie to samo.

i.j
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 09, 2020 6:52 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: i.j » sob kwie 11, 2020 6:38 pm

.
Ostatnio zmieniony śr lip 29, 2020 11:40 am przez i.j, łącznie zmieniany 1 raz.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: chudzielec » sob kwie 11, 2020 7:42 pm

Ja ide o krok dalej.

Najlepiej się nie rodzić wtedy nie ma żadnych problemów.

i.j
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 09, 2020 6:52 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: i.j » sob kwie 11, 2020 7:51 pm

.
Ostatnio zmieniony śr lip 29, 2020 11:41 am przez i.j, łącznie zmieniany 1 raz.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: chudzielec » sob kwie 11, 2020 7:55 pm

Wierze że istnieje tylko miedzy narodzinami (a właściwie poczęciem) a śmiercią. Przynajmniej wszystko na to wskazuje.

zima
Posty: 287
Rejestracja: ndz mar 27, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: zima » sob kwie 11, 2020 8:48 pm

Więzień_nienawiści pisze:
sob kwie 11, 2020 10:42 am
Bywałem w związkach około 2 lata. Zmieniały się w koszmary. Kobiety nie rozumieja ze facet ma inne życie poza związkiem i że jego jedynym hobby nie jest całodobowa atencja i interesowanie się problemami laski i spędzanie z nią czasu.
No jak nie mają własnego zajęcia, to takie są. Chyba lepiej szukać trochę dalej.

W
Posty: 624
Rejestracja: sob lip 04, 2015 12:00 am

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: W » ndz kwie 12, 2020 11:03 am

Więzień_nienawiści pisze:
sob kwie 11, 2020 12:07 am
W jakim celu chcecie poznac kobietę?

Może żeby rozładować / opanować nachalne, biologicznie i społeczno-kulturowo zaprogramowane napięcie?

Więzień_nienawiści pisze:
sob kwie 11, 2020 12:07 am
Związek na zawsze i tak potrwa góra rok?

Spotkałem się z twierdzeniem, że długotrwałe związki nie są w rzeczywistości jednym związkiem, ale serią kolejnych zawieranych z tą samą osobą. Domyślam się więc, że trzeba być w stanie zaoferować, dostarczyć coś sensownego do każdego z tych związków, a to co trzeba dostarczyć zmienia się.

chudzielec pisze:
sob kwie 11, 2020 12:24 pm
Czasem myślę ze nie chciałbym być samotny i dobrze byłoby mieć kogoś kto mnie rozumie.

Zrozumienie? Zapomnij. Może gdy jesteś wcieleniem stereotypów. Najlepsze na co możesz liczyć to akceptacja. I momenty rozpoznania. Ta gra polega na gonieniu namiastek.

i.j pisze:
sob kwie 11, 2020 4:15 pm
Wydaje mis się, że chcieć nie znaczy móc. Trzeba się nauczyć. A to z kolei nie wiem, czy zawsze jest możliwe.
Poza tym - tu chyba dużo zalezy od szczęścia po prostu. Jednym sie trafia i spotykaja kogoś, z kim im dobrze, innym nie. I mozna sie starać, a i tak nie wyjdzie.
A im dalej ktos jest od statystycznej normy, tym trudniej.

Może to po prostu szybka i skuteczna naturalna selekcja? Ci, którzy się do tej zabawy nadają łączą się w pary za młodu i tak już pozostają. Reszta – większość, męczy się ze sobą w mniejszym lub większym stopniu, idzie na kompromisy obniżające dobrostan i cieszy się lepszymi momentami.

Semafor
Posty: 84
Rejestracja: śr sty 29, 2020 12:24 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: Semafor » ndz kwie 12, 2020 1:09 pm

roksa.pl. odpowiedz na zadane w tytule pytanie. Nie ma za co.

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: Schizoborder » ndz kwie 12, 2020 2:01 pm

Zazwyczaj najlepszym sposobem jest przypadek. Przypadkowo kogoś poznasz. Przypadkowo może coś zaiskrzy. Daruj sobie cenne rady z internetu, nijak mają się do rzeczywistości. Paradoksalnie im bardziej jesteś skupiony na realizowaniu siebie tym bardziej przyciągasz uwagę innych. Także wyloguj się i po prostu żyj, uczestnicz w swoim życiu. Życie to jedna wielka niespodzianka i im bardziej chcesz je zaplanować tym większe rozczarowanie cię czeka. Amen.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: chudzielec » ndz kwie 12, 2020 9:41 pm

Semafor pisze:
ndz kwie 12, 2020 1:09 pm
roksa.pl. odpowiedz na zadane w tytule pytanie. Nie ma za co.
To odpowiedź na pytania jak mieć kiepski seks z byle kim.
Schizoborder pisze:
ndz kwie 12, 2020 2:01 pm
Zazwyczaj najlepszym sposobem jest przypadek. Przypadkowo kogoś poznasz. Przypadkowo może coś zaiskrzy. Daruj sobie cenne rady z internetu, nijak mają się do rzeczywistości. Paradoksalnie im bardziej jesteś skupiony na realizowaniu siebie tym bardziej przyciągasz uwagę innych. Także wyloguj się i po prostu żyj, uczestnicz w swoim życiu. Życie to jedna wielka niespodzianka i im bardziej chcesz je zaplanować tym większe rozczarowanie cię czeka. Amen.
To najpierw trzeba wychodzić z domu i rozmawiać z ludźmi.
Przypomina to jak gadania mojej św pamięci matki ze każdy w końcu sobie kogoś znajdzie.

Nie nie znajdzie jeśli się izoluje celowo i długotrwale.
W pisze:
ndz kwie 12, 2020 11:03 am
Może żeby rozładować / opanować nachalne, biologicznie i społeczno-kulturowo zaprogramowane napięcie?
Normalsi o tym w ogóle nie myślą nad takimi motywacjami. Nie są jawne i nie podlegają świadomemu procesowi oceny.
Intuicyjnie niemal jak oddychanie powietrzem.

Szczęśliwi ludzi którzy normalność uważają za normalność.
Przykładowo ja jestem zepsuty w relacjach od dziecka wiec to co jest norma dla 90 kilku % uważam za coś wręcz niewyobrażalnego.
W pisze:
ndz kwie 12, 2020 11:03 am
Zrozumienie? Zapomnij. Może gdy jesteś wcieleniem stereotypów.
Wcielenie stereotypów nie wymaga zrozumienia. Z defaultu jest rozumiana przez większość.
W pisze:
ndz kwie 12, 2020 11:03 am
Najlepsze na co możesz liczyć to akceptacja. I momenty rozpoznania. Ta gra polega na gonieniu namiastek.
Myślę ze w większości związków jest tak jak mówisz.
Ludzi udają szczęśliwych albo nie wierzą ze mogłoby być ogóle inaczej.
A w ogóle to pewnie tyle o wszystkim nie myślą.
W pisze:
ndz kwie 12, 2020 11:03 am
Może to po prostu szybka i skuteczna naturalna selekcja? Ci, którzy się do tej zabawy nadają łączą się w pary za młodu i tak już pozostają. Reszta – większość, męczy się ze sobą w mniejszym lub większym stopniu, idzie na kompromisy obniżające dobrostan i cieszy się lepszymi momentami.
Hm... no sprawne funkcjonowanie w społeczeństwie (czy raczej stadzie) wymaga pewnych kompetencji . Po sobie twierdze ze chyba wrodzonych. Później (+30) już się każdy sparuje i zostają brutalnie mówiąc "odrzuty" (sam takim jestem).
Jak sobie pomyśle to jednak wole być sam niż z kimś piekło tworzyć.

My to wszyscy powinniśmy być w ośrodkach badawczych. Nie, nie jako przedmioty :lol: badań tylko naukowcy.

A jednak wszystkich się pcha na siłę w społeczeństwo do tego stopnia że sami uważamy ze coś jest bardzo nie tak skoro w nim nie funkcjonujemy.

redroom
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 11, 2020 6:00 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: redroom » pn kwie 13, 2020 5:08 pm

Więzień_nienawiści pisze:
sob kwie 11, 2020 12:07 am
Mam do Was pytanie.
W jakim celu chcecie poznac kobietę?
Związek na zawsze i tak potrwa góra rok? Takie to zaburzenie. Nie chcielibyście się skupić na zwykłym przygody seksie?
Jedną z cech osobowości schizoidalnej jest brak zainteresowania doświadczeniami seksualnymi. Wobec czego łatwo można wyciągnąć wniosek, że takie osoby nie chcą skupiać się na zwykłym, przygodnym seksie. Potwierdzają to zresztą wypowiedzi samych zainteresowanych, które są wymijające i w zasadzie odbiegają od pytania, czyli klasyczne przeintelektualizowanie.

Z tego, co piszesz, to moim zdaniem bliżej Ci do osobowości o cechach narcystycznych, niż schizoidalnej. Ale to tylko moje luźne spostrzeżenia. Zwykły przygodny seks jest przecież łatwo dostępny, Ty z kolei nie oczekujesz zwykłego przygodnego seksu, ale bycia w jakiejś relacji o charakterze seksualnym, w której będziesz czuł się stale podziwiany. Seks nie ma Ci służyć głównie do zaspokojenia popędu, ale do utrzymywania narcystycznego obrazu samego siebie.

Jak można zauważyć, na forum temat seksu nie jest jakoś szczególnie wałkowany i nietrudno się dziwić, bo w końcu to forum dla osób schizoidalnych. Natomiast większość Twoich tematów jest poświęcona właśnie tej tematyce.

A teraz odpowiadając na Twoje pytanie: nie, nie chciałbym się skupić. Dlaczego? Dlatego że zwykły, przygodny seks to też budowanie jakiejś tam relacji. Ponadto seks jest przereklamowany.

i.j
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 09, 2020 6:52 pm

Re: Jak poznać dziewczynę/kobietę

Postautor: i.j » pn kwie 13, 2020 11:11 pm

.
Ostatnio zmieniony śr lip 29, 2020 11:40 am przez i.j, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości