Czy mieliście chociaż jedną bliską osobe?

Tematy dotyczące relacji z innymi ludźmi.

Czy miałeś/aś kiedykolwiek bliska osobę?

Tak
17
63%
Nie
2
7%
Trudno powiedzieć
8
30%
 
Liczba głosów: 27

Abu
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 11, 2018 3:55 pm

Re: Czy mieliście chociaż jedną bliską osobe?

Postautor: Abu » sob lip 07, 2018 2:39 pm

Czesto w odpowiedzi na Twoje pytanie pojawia sie babcia.I mnie tez tak bylo,uwazam,ze moze sie tak zdarzac w przypadku wykluczenia przez reszte rodziny.A tak czesto sie zdarza przy zaburzeniach,ze rodzina wyklucza,ale dziadkowie tego nie robia.Dlatego tak mocno ich kochamy.Ja bardzo dlugo nie ogarnialam dlaczego ludzi dziwia sie,ze tak czesto jezdze do babci.

speedass
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 04, 2018 11:16 pm

Re: Czy mieliście chociaż jedną bliską osobe?

Postautor: speedass » czw lip 12, 2018 10:09 pm

ja mam pewną przyjaciółkę , w sumie to tylko dla niej chciałbym być ,,normalny,, tyle lat juz a ja jej moge tylko napisać że ją w jakiś sposób kocham. Aż dziwne bo nigdy bym nie przypuszczał że taki schizoid jak ja może z kimś sie czuć związany. W ogóle chciałbym sie dowiedzieć może ktos mi powie jak znalazł taką bliską osobe i od którego momentu zaczęło mu ,,zależeć,, ( w sposób taki jaki nam jest dany)

zima
Posty: 287
Rejestracja: ndz mar 27, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Czy mieliście chociaż jedną bliską osobe?

Postautor: zima » wt lip 31, 2018 9:35 pm

Myślałam, że mam kogoś takiego. Zerwał ze mną. Po 7 latach i w bardzo trudnym dla mnie momencie w życiu. Po prostu mu przeszło. To straszny ból, nie życzę nikomu. Niby mamy kontakt, ale opiera się w zasadzie na pilnowaniu, żebym się nie zabiła. Tak naprawdę to narastająca samotność, poczucie braku sensu i brak wiary, że jeszcze spotka mnie kiedykolwiek szczęście.

Laura
Posty: 7
Rejestracja: pt lut 12, 2021 7:55 pm

Re: Czy mieliście chociaż jedną bliską osobe?

Postautor: Laura » pt maja 21, 2021 6:48 pm

Babcia i dziadek. Bezwarunkowa miłość, i przyjaźń. Wychowali mnie. Mój były mąż. Poza tymi osobami nie udało mi się już więcej z nikim głębszych relacji nawiązać.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości