Czy obchodzicie koniec roku?

Ogólnie o osobowości schizoidalnej.
fd09
Posty: 32
Rejestracja: sob lip 12, 2014 12:00 am

Czy obchodzicie koniec roku?

Postautor: fd09 » śr gru 16, 2015 9:17 am

W związku z nadchodzącym końcem roku, zaciekawiło mnie, czy obchodzicie w jakiś sposób sylwestra (ostatni dzień w roku). W szczególności interesuje mnie to, czy spędzacie ten dzień poza domem, spotykając się np. ze znajomymi.

Jeśli o mnie chodzi, to nie zdarzyło się jeszcze, abym ten dzień spędził poza domem. Powiem więcej, kiedy obserwuję czasem u innych ludzi pewnego rodzaju "gorączkę" z tym związaną, to wzmacnia moje poczucie spokoju i komfortu, gdy myślę o tym, że ja ten dzień mogę wygodnie spędzić we własnym pokoju.

schizoidman
Posty: 4
Rejestracja: czw gru 17, 2015 12:00 am

Postautor: schizoidman » czw gru 17, 2015 3:58 am

Sylwestra spędzam w domu w gronie najbliższych mi osób, czyli mnie :lol:

Nie lubię tłumu, hałasu, ani tym bardziej imprez tanecznych.

Ludzi też nie lubię...

Kiedyś działał na mnie argument w stylu: "w przyszłości będziesz żałował, że nie spotykałeś się z rówieśnikami", ale odkąd dowiedziałem się, że cierpię na schizoidalne zaburzenie osobowości, uświadomiłem sobie, iż nie ma sensu przymuszać się do interakcji z ludźmi skoro nie sprawia mi to żadnej przyjemności.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Czy obchodzicie koniec roku?

Postautor: chudzielec » sob maja 07, 2016 4:41 pm

Od kiedy mieszkam sam kładę się celowo wcześnie spać.

Jedyne co warto świętować w zakończeniu roku to że mniej pokrywa się z przesileniem zimowym wiec po nim dni są coraz dłuższe co zmniejsza moje stany depresyjne.

Urodzin tez nie obchodzę. Tu już zupełnie nie ma czego.

fifikse
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 04, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Czy obchodzicie koniec roku?

Postautor: fifikse » wt maja 10, 2016 9:31 am

...
Ostatnio zmieniony śr mar 20, 2024 12:00 am przez fifikse, łącznie zmieniany 1 raz.

qwerty1234
Posty: 49
Rejestracja: śr wrz 03, 2014 12:00 am

Re: Czy obchodzicie koniec roku?

Postautor: qwerty1234 » czw lut 22, 2018 10:23 pm

Nie obchodzę końca roku


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości