Praca magisterska

Ogólnie o osobowości schizoidalnej.
Coco
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 08, 2015 12:00 am

Praca magisterska

Postautor: Coco » wt gru 08, 2015 8:51 pm

Dzień Dobry,
Zarejestrowałam się na forum, ponieważ studiuję psychologię i przymierzam się napisać pracę magisterską na temat osobowości schizoidalnej. Chciałabym zapytać czy zechcielibyście w następnym roku wziąć udziału w badaniu, które muszę przeprowadzić. Najprawdopodobniej badanie będzie dotyczyło relacji z rodzicami w dzieciństwie.

Zdecydowałam się na ten temat, ponieważ mój brat jest tym typem osobowości. Ciekawi mnie w jakim stopniu rodzice przyczynili się do tego.
Problem jak widać dotyczy mnie również, dlatego na pewno będę śledzić forum i chętnie dowiem się więcej o Waszym życiu i problemach, z jakimi się spotykacie na co dzień.

Pozdrawiam

fd09
Posty: 32
Rejestracja: sob lip 12, 2014 12:00 am

Re: Praca magisterska

Postautor: fd09 » śr gru 09, 2015 2:14 am

Coco pisze:Dzień Dobry,
Zarejestrowałam się na forum, ponieważ studiuję psychologię i przymierzam się napisać pracę magisterską na temat osobowości schizoidalnej. Chciałabym zapytać czy zechcielibyście w następnym roku wziąć udziału w badaniu, które muszę przeprowadzić. Najprawdopodobniej badanie będzie dotyczyło relacji z rodzicami w dzieciństwie.

Zdecydowałam się na ten temat, ponieważ mój brat jest tym typem osobowości. Ciekawi mnie w jakim stopniu rodzice przyczynili się do tego.
Problem jak widać dotyczy mnie również, dlatego na pewno będę śledzić forum i chętnie dowiem się więcej o Waszym życiu i problemach, z jakimi się spotykacie na co dzień.

Pozdrawiam
Cześć,
cieszę się, że ktoś chce zajmować się tą tematyką. Od ok. 6-8 lat mam zdiagnozowaną osobowość schizoidalną. Mieszkam w Lublinie. Chętnie dostarczę materiału badawczego odpowiadając na Twoje pytania. Można kontaktować się ze mną przez system prywatnych wiadomości na tym forum.

Coco
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 08, 2015 12:00 am

Postautor: Coco » śr gru 09, 2015 11:14 am

Witaj,
Dziękuję za zainteresowanie.
Widzę, że większość wątków na forum jest założona przez Ciebie. Pozostali użytkownicy mało się udzielają. Ciekawe z czego to wynika. Może ze słabego zainteresowania kontaktem z innymi? Nawet tego internetowego?
Poza tym podejrzewam, że większość osób wycofanych społecznie nie wie jak nazywa się taka forma braku zainteresowania. Nie wie nawet, że jest taka klasyfikacja zaburzeń osobowości.

Czytałam również Twojego bloga. Jesteś osobą bardzo ciekawą świata, sądząc nawet po zakładanych wątkach na forum.

Jeśli chodzi o moją pracę to jestem dopiero na początku drogi. Zbieram materiały, szukam literatury. Trochę to potrwa zanim stworzę narzędzie badawcze. Ale miło by było wnieść coś w ten dział psychologii.

kefir
Posty: 20
Rejestracja: pn lut 15, 2016 12:00 am

Postautor: kefir » pt lut 19, 2016 12:09 am

Chętnie się przysłużę. Daj znać kiedy ruszysz z tym badaniem (jeśli to jeszcze aktualne?). Najlepiej ślij PW, bo pewnie o forum zapomnę, a powiadomienie na email dostanę.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości