Dev24 - problemy osób niedostępnych emocjonalnie

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
dev24
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 15, 2015 12:00 am

Postautor: dev24 » śr gru 16, 2015 1:24 am

Cześć!

Zaczną nietypowo - bardzo możliwe, że mam osobowość schizoidalną.
Trafiłem tutaj przez krótki artykuł z JoeMonstera "Typowe problemy osób niedostępnych emocjonalnie" Ktoś w komentarzach wrzucił link do definicji osobowości shizoidalnej i okazało się, że w moim przypadku bardzo duża część się zgadza. To jest to, tak czuję i nie potrzebuję psychologa żeby to stwierdzić.

Jeśli już w temacie osobowości, to różne fejsbukowe testy wskazują że jestem typem ISTP i w sumie faktycznie do niego mi najbliżej.
Wiekowo jestem zbliżony do kolegi wyżej, powoli kończę studia. Interesuje się różnymi rzeczami, wszystkim po trochu - technologią, nauką, kosmosem, ekologią itd.

Aha i jestem optymistą, z natury radosnym. Lubię cieszyć się z małych rzeczy, podziwiać piękno fraktalnego drzewa, rzeki, albo małego robaczka który gdzieś sobie idzie :roll:

Na koniec przyznam, że dzisiejszy dzień jest dla mnie radosny. Chociaż często zastanawiałem się co ze mną jest nie tak, że nie jestem taki jak inni, jednak dzięki potędze internetu, już chyba wiem :)

Pozdrowienia!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości