Przywitanie

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
chaotyczny
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 31, 2021 8:38 pm

Przywitanie

Postautor: chaotyczny » śr lip 21, 2021 9:06 pm

Cześć wszystkim.
Dostałem diagnozę "osobowość schizoidalna", więc jestem. Etykietkę taką otrzymałem po dwóch lub mniej minutach rozmowy ze specjalistą, zgarnął za to chyba stówę. Wcześniej miałem diagnozę "fobia społeczna i zaburzenia osobowości". Więc chyba jestem schizoidem, który nabawił się fobii społecznej. Nie mam żadnych znajomych, z rodziną też nie potrafię rozmawiać. W Internecie też nie jestem zbytnio obcykany. Przez wiele lat tkwiłem w kompletnym zastoju, bierności, bez studiów, pracy, będąc pasożytem na rodzinie. Niedługo będę kończył 24 lata. Najwyższy czas wziąć się za siebie. Cały dzisiejszy dzień poświęciłem na sporządzanie tekstu o sobie, wyszło na 10667 znaków, więc chyba za długo na wpis powitalny. Tym bardziej, że tym dziale jest napisane: "Przywitaj się, napisz KRÓTKI post o sobie." Więc daruję sobie zamieszczanie tego tutaj.

Swiffy
Posty: 50
Rejestracja: sob cze 19, 2021 1:12 pm

Re: Przywitanie

Postautor: Swiffy » czw lip 22, 2021 3:09 pm

Cześć.
Sam jestem tutaj od niedawna ale jeśli chcesz to możesz się rozpisywać. Nikt nie zabrania :-)

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Przywitanie

Postautor: chudzielec » pn maja 30, 2022 8:53 am

cześć
chaotyczny pisze:
śr lip 21, 2021 9:06 pm
Dostałem diagnozę "osobowość schizoidalna", więc jestem. Etykietkę taką otrzymałem po dwóch lub mniej minutach rozmowy ze specjalistą, zgarnął za to chyba stówę. Wcześniej miałem diagnozę "fobia społeczna i zaburzenia osobowości".
Tak to już jest z diagnozami w strefie psychiki.
chaotyczny pisze:
śr lip 21, 2021 9:06 pm
Niedługo będę kończył 24 lata. Najwyższy czas wziąć się za siebie.
Dobry wniosek. Szczerze życzę osiągnięcia poprawy której mi nie udało się osiągnąć.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości