elo, jest mi ktoś w stanie polecić psychoterarpeute?

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Gie
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:08 pm

elo, jest mi ktoś w stanie polecić psychoterarpeute?

Postautor: Gie » ndz maja 30, 2021 5:45 pm

Cześć,
Nie powiem jak mam na imię, bo z jakiegoś powodu stresuje mnie ujawnianie tego w internecie. Mam 20 lat i jakiś miesiąc temu psychoterapeutka stwierdziła, że ma osobowość schizoidalną (zrobiła to po trzech pierwszych wizytach i stąd moje pierwsze pytanie czy nie uważacie, że to może zbyt wcześnie?? sama mam ambiwalentny stosunek do tej diagnozy, czasem zgadzam się z nią w 100 procentach, a czasem kwestionuję)

Ogólnie zamierzam z niej (terapeutki) zrezygnować, chyba nie jestem w stanie jej zaufać.

Potrzebuję pomocy, moja psychika jest w złym stanie, zastanawiam się też czy nie mam dodatkowo Complex-PTSD (wydaje mi się, że doświadczam czasem flashbacków emocjonalnych i często dysocjuję)

Jest mi ktoś w stanie polecić psychoterapeute z Warszawy?

W
Posty: 624
Rejestracja: sob lip 04, 2015 12:00 am

Re: elo, jest mi ktoś w stanie polecić psychoterarpeute?

Postautor: W » pn cze 07, 2021 1:44 am

Gie pisze:
ndz maja 30, 2021 5:45 pm
jakiś miesiąc temu psychoterapeutka stwierdziła, że ma osobowość schizoidalną (zrobiła to po trzech pierwszych wizytach i stąd moje pierwsze pytanie czy nie uważacie, że to może zbyt wcześnie??

Terapeutka psychodynamiczna, relacji z obiektem? Szukaj terapii ukierunkowanej na zaburzenia osobowości i wypytaj na początku czy terapeuta radzi sobie z OS, chce się podjąć takiego przypadku, ma jakieś sukcesy z nią i ma coś sensownego do powiedzenia na ten temat, o problemach OS innych niż relacje.

Gie pisze:
ndz maja 30, 2021 5:45 pm
Potrzebuję pomocy, moja psychika jest w złym stanie
Zawsze możesz spróbować uderzyć do psychiatry. Raczej nie rozwiąże to problemów ale może przynieść względnie szybką ulgę gdy o nią poprosisz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości