Cześć i czołem oraz łokciem!

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
The batter
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:39 pm

Cześć i czołem oraz łokciem!

Postautor: The batter » czw cze 04, 2020 10:58 pm

Nazywam się Aleksander i forum znalazłem stosunkowo niedawno i wciąż jestem nieco zszokowany że coś takiego istnieje. Diagnozę dostałem jakoś kilka miesięcy temu ale o tym że mam to zaburzenie widziałem tak naprawdę już od liceum. Obecnie mam 23 lata i jestem bezrobotny ale chodzę na terapie indywidualna, wcześniej próbowałem terapii grupowej ale cóż nie to nie wypaliło.Jeśli macie jakieś pytania postaram się udzielić odpowiedzi i swoja drogą nie wiem czy wy tak mieliście ale strasznie dziwnie się czuje pisząc na forum i w sumie tyle. The end.

i.j
Posty: 132
Rejestracja: czw sty 09, 2020 6:52 pm

Re: Cześć i czołem oraz łokciem!

Postautor: i.j » pt cze 05, 2020 9:33 pm

.
Ostatnio zmieniony pt lip 24, 2020 9:26 pm przez i.j, łącznie zmieniany 1 raz.

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: Cześć i czołem oraz łokciem!

Postautor: Schizoborder » sob cze 06, 2020 1:18 pm

Cześć

The batter
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 04, 2020 8:39 pm

Re: Cześć i czołem oraz łokciem!

Postautor: The batter » sob cze 06, 2020 9:08 pm

i.j pisze:
pt cze 05, 2020 9:33 pm
Cześć!

Dlaczego grupowa nie wypaliła? Pytam, bo mnie z grupowej prawie wywalono za wkurzanie terapeutki, miałam też b. zły feedback ze strony grupy - sprawiła ona też że zdysocjowałam się jeszcze mocniej, było tam też sporo osób z b. aktywnym BPD, które mnie przerażały. Więc grupowa u mnie to była porażka, mimo, że OS nie mam i teoretycznie DDA powinno mi fajnie zrobić.
Również witam
Co do terapii grupowej to mieliśmy przedstawić skrócony życiorys, a słuchając życiorysów innych nie miałem w sumie niczego z czym mógłbym się utożsamić a jednocześnie przytłaczało i męczyło mnie słuchanie o problemach innych.2 sprawa terapia grupowa opiera się o jakimś o wsparcie i rady osób na tejże terapii a jakie ludzie dawali sobie rady? Wyjdź do ludzi poznaj kogoś, idź na imprezę itd. Coś co np w moim przypadku nie ma racji zadziałać raczej.U ciebie nie zadziałało bo trafiłeś najwidoczniej na niewłaściwe osoby i może inna terapia grupowa by zadziałała? Albo najpierw indywidualna potem w grupie, przy okazji jak dokładnie wkurzałeś terapeutkę? Brzmi jak ciekawa historia :D
W każdym razie trzymaj się i dziękuję za komentarz :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości