Dzień dobry

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Dzień dobry

Postautor: Schizoborder » śr gru 11, 2019 9:28 am

Cześć,
prawie świeżo zdiagnozowany schizoid z domieszką pogranicznej wita się z Państwem. Dziwna mieszanka, ale oto jestem :) Staram się jakoś skleić swoje życie, utrzymuję się sama, uczę się, pracuję, ale ciągle mi czegoś brak. Już się chyba pogodziłam z tym kim jestem i cierpię sobie w zaciszu swojego pokoiku. Mam dwa szczury, świetne zwierzątka, polecam, to moi przyjaciele. To chyba wszystko o mnie :)

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Dzień dobry

Postautor: Fragen » śr gru 11, 2019 9:23 pm

Witaj😊
Fajnie że dołączyłaś.

Vorenus
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 30, 2018 1:27 pm

Re: Dzień dobry

Postautor: Vorenus » czw gru 12, 2019 8:37 pm

Witaj.

Szczurki :) Też myślałem o nich. Zwłaszcza, że jest bardzo fajna akcja, aby adoptować szczury z laboratorium.
solus contra omnes

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: Dzień dobry

Postautor: Schizoborder » pt gru 13, 2019 9:17 am

Jeśli jesteś początkującym szczuromaniakiem, to nie polecam adopcji z laboratorium, bo te szczurki są wymagające, na początek polecałabym jakieś małe adopciaki, które wychowasz po swojemu, a potem brać się za starsze ;) w razie pytań służę pomocą :)

Vorenus
Posty: 152
Rejestracja: śr maja 30, 2018 1:27 pm

Re: Dzień dobry

Postautor: Vorenus » pt gru 13, 2019 1:58 pm

Jestem zwierzolubem.
Nie mam warunków na psa czy kota a mam mieszane uczucia co do trzymania gryzoni w klatkach. Zawsze to jednak więzienie. Co innego taki z adopcji, który i tak nie może wrócić do natury.
Obecnie opiekuję się jedynie dzikimi zwierzętami w parkach. Wiewiórkami i ptakami.
solus contra omnes

Schizoborder
Posty: 203
Rejestracja: śr gru 11, 2019 9:20 am

Re: Dzień dobry

Postautor: Schizoborder » pt gru 13, 2019 7:20 pm

Moje szczury mają ogromną klatkę i gdy jestem w domu, to biegają sobie po pokoju, więc spokojnie, to nie więzienie ;) Jedzą lepiej ode mnie :p To jest gdzieś metr na pół i wysokość z półtora.. A klatkę muszą mieć, bo po pierwsze muszą mieć gdzieś swoją bazę i teren wyłączny dla nich, gdzie nikt im nie włazi i czują się bezpiecznie, a po drugie nie mogę je zostawić luzem, bo zdemolują mi chatę ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 3 gości