No hej

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Rainy
Posty: 2
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 5:27 pm

No hej

Postautor: Rainy » ndz wrz 08, 2019 5:53 pm

Cześć.
Jak pewnie większość z was - jestem dość słaby w wypowiedziach publicznych, jednak w tym wypadku zachowam tę cechę również na forum. Napiszę dość krótko i czytelnie. Nie chcę się rozpisywać na temat swojej przeszłości i przemyśleń (po części dlatego, że nie do końca wierzę w zabezpieczenia strony :D ).
Dołączyłem do grona użytkowników tego forum, jednak nie mam w zwyczaju rozpoczynać dyskusji. Bardziej jestem tutaj, żeby zobaczyć, jak wygląda sytuacja u innych ludzi z podobnymi przemyśleniami i spojrzeniem na świat, a tematu poruszane przez resztę mi wystarczają. Zapewne raz na jakiś czas będę brał udział w konwersacjach, ale nie można ode mnie oczekiwać powalającej częstotliwości.
Mam dość rozległe zainteresowania, zasadniczo jeśli coś jest zaawansowane w pewnym stopniu to istnieje dość spora szansa, że uznam to za coś ciekawego :P . Z tego co jednak widzę, to ludzie tutaj obracają się wokół psychologii osób z OS - też spoko, jestem za.
Podsumowując - raczej będę takim cichym słuchaczem, chyba, że coś mi się odwidzi.
Pozdrawiam

Inna
Posty: 730
Rejestracja: czw kwie 25, 2019 9:15 pm

Re: No hej

Postautor: Inna » ndz wrz 08, 2019 6:41 pm

Cześć, Świeża krew się przyda bo grupa ostatnio jakoś nierozmowna :wink:

Rainy
Posty: 2
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 5:27 pm

Re: No hej

Postautor: Rainy » ndz wrz 08, 2019 8:26 pm

No właśnie tak widzę, że kilka osób głównie pisze w najnowszych postach i tyle :/

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: No hej

Postautor: Fragen » wt wrz 10, 2019 12:58 pm

Dlatego twoja energia bardzo się przyda😊


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości