Cześć

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Ari
Posty: 1004
Rejestracja: pt maja 31, 2019 9:44 pm

Cześć

Postautor: Ari » ndz cze 02, 2019 7:09 pm

.
Ostatnio zmieniony ndz cze 19, 2022 6:00 pm przez Ari, łącznie zmieniany 2 razy.

observer
Posty: 507
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 3:02 pm
Lokalizacja: woj. Lubuskie

Re: Cześć

Postautor: observer » ndz cze 02, 2019 7:41 pm

Witaj, wszystko fajnie opisałeś, na pewno sukcesem jest to, że masz stałą pracę.
"Pacjenci z osobowością schizoidalną uważają się raczej za obserwatorów świata aniżeli jego uczestników".

"Ni boga, ni pana".

Ari
Posty: 1004
Rejestracja: pt maja 31, 2019 9:44 pm

Re: Cześć

Postautor: Ari » ndz cze 02, 2019 9:07 pm

.
Ostatnio zmieniony ndz cze 19, 2022 6:01 pm przez Ari, łącznie zmieniany 1 raz.

observer
Posty: 507
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 3:02 pm
Lokalizacja: woj. Lubuskie

Re: Cześć

Postautor: observer » pn cze 03, 2019 4:53 pm

Ja tam ogólnie uważam, że coś takiego jak szczęście czy pech nie istnieje, bo wszystko ma swoje przyczyny i najczęściej jest reakcją łańcuchową. Nie mniej jednak podziwiam schizoida, który daje radę w pracy. Ja na samą myśl o tym, że miałbym iść do "normalnej" pracy wśród ludzi, z szefem, klientami itp., dostaję gęsiej skórki, dlatego też podejmuję jedynie rozpaczliwe próby zarobienia jakichś groszy online.
"Pacjenci z osobowością schizoidalną uważają się raczej za obserwatorów świata aniżeli jego uczestników".

"Ni boga, ni pana".

Ari
Posty: 1004
Rejestracja: pt maja 31, 2019 9:44 pm

Re: Cześć

Postautor: Ari » pn cze 03, 2019 5:55 pm

.
Ostatnio zmieniony ndz cze 19, 2022 6:01 pm przez Ari, łącznie zmieniany 1 raz.

observer
Posty: 507
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 3:02 pm
Lokalizacja: woj. Lubuskie

Re: Cześć

Postautor: observer » wt cze 04, 2019 9:39 am

Jak najbardziej punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ktoś, komu się dobrze układa w życiu najczęściej powie, że życie jest piękne itp. Miałem na myśli to, że jeżeli komuś w życiu wali się jedna rzecz za drugą to nie dlatego, że ma tak ogromnego, niedefiniowalnego "pecha", tylko najczęściej jedna porażka pociąga za sobą drugą, właśnie na zasadzie reakcji łańcuchowej. Piszę tu głównie o swoim życiu, jak byłem młodszy to zastanawiałem się jak to możliwe, że aż tyle rzeczy w moim życiu jest do d..., a potem zdałem sobie sprawę, że większość z nich wynika z innych i tak aż do kilku źródeł.

Ja tam nie wiem, czy są w ogóle jakieś natężenia bycia schizoidem, dopóki nie poszedłem do psychiatry 3 lata temu to nawet nie wiedziałem ,ze coś takiego istnieje, po prostu on mi to wpisał w kartę w diagnozie i zacząłem czytać. Wiem tylko, że nie odnajduje się w "normalnej pracy", w życiu miałem 3 (dość dawno) i szybko rezygnowałem, bo było nie do zniesienia. Teraz przerażenie mnie bierze na samą myśl.
"Pacjenci z osobowością schizoidalną uważają się raczej za obserwatorów świata aniżeli jego uczestników".

"Ni boga, ni pana".

Ari
Posty: 1004
Rejestracja: pt maja 31, 2019 9:44 pm

Re: Cześć

Postautor: Ari » wt cze 04, 2019 1:09 pm

.
Ostatnio zmieniony sob cze 18, 2022 1:05 pm przez Ari, łącznie zmieniany 2 razy.

observer
Posty: 507
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 3:02 pm
Lokalizacja: woj. Lubuskie

Re: Cześć

Postautor: observer » śr cze 05, 2019 11:41 am

Ja może trochę inaczej na to patrzę, bo OS to tylko połowa mojego jestestwa, druga połowa to zaburzenia depresyjno-lękowe mieszane. W każdym razie zazdroszczę i gratuluję wytrwania w pracy kilkunastu lat, to bardzo ważne :).
"Pacjenci z osobowością schizoidalną uważają się raczej za obserwatorów świata aniżeli jego uczestników".

"Ni boga, ni pana".


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości