Pan na rowerku

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Heidemann
Posty: 1
Rejestracja: sob gru 01, 2018 9:23 pm

Pan na rowerku

Postautor: Heidemann » sob gru 01, 2018 10:21 pm

Cześć,

Jestem Karol, mam 31 lat. W ramach praktykowanego od niedawna codziennego poświęcania kilku wieczornych chwil zdrowiu doznałem "momentu a-ha", gdy w końcu jednego z wieczorów pochyliłem się nad kondycją mentalną. Za sprawą hasła "SPD" przeszłe przeżycia, zapamiętane opinie innych ludzi o mnie ułożyły się w spójną całość, a nie przypadki.
Z jednej strony czuję nadzieję, że mam nazwę dla problemu, i o ironio ulgę, gdy już wiadome, że zgodnie z tym co wielu sugerowało, nie jestem do końca normalny.
Z drugiej strony obawiam się możliwego przytłoczenia, jakie może nastąpić przy próbie samodzielnego pogłębiania wiedzy na temat zaburzenia. Ale nie mogę sobie tematu odpuścić i potraktować jak wymówkę dla posiadania gównianego życia. Czas coś z tym zrobić, bo można, gdy zna się nazwę przypadłości.
Od forum nie mam żadnych oczekiwań, bo myślę, że nie ma co się migać od psychoterapii, jeśli nie zdołało się ogarnąć życiowo tyle lat. Chętnie jednak wezmę udział w interesujących dyskusjach i obyśmy byli dla siebie wsparciem i z zyskiem przez obecność tutaj.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Pan na rowerku

Postautor: chudzielec » ndz gru 02, 2018 9:10 am

Witam ma forum.

Nie wiem czy pogłębianie wiedzy to do konca dobry pomysł. Po pewnym czasie może być gorzej z terapia jak się naczytasz dużo. Sugeruje najpierw terapię.

Pepeiks
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 01, 2019 5:12 pm

Re: Pan na rowerku

Postautor: Pepeiks » śr sty 02, 2019 11:50 pm

Macie jakieś sprawdzone i polecane terapię?


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość