Co mnie tu sprowadziło

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Maljevic
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 30, 2018 8:50 am

Co mnie tu sprowadziło

Postautor: Maljevic » pn lis 05, 2018 12:03 pm

Cześć,
mam na imię Damian (lat 25). Witanie się to taka dziwna rzecz, że robi się to całe życie, a wciąż można czuć się z tym dziwnie. Przywiodły mnie tutaj romantyczne (lub poprawniej "nieromantyczne") doświadczenia, połączone z całkowitym usamodzielnieniem się, które dało mi większą świadomość własnej osobowości. Pracuję przy analizie danych, praca jednak dość samotnicza, co mi bardzo odpowiada. Nie jestem całkowicie nietowarzyski, ale zażyłości staram się utrzymywać w wąskim gronie osób. Od ponad roku jestem w dość dziwnym związku, pomiędzy wybitnie emocjonalną osobą i mną - oschłym, spokojnym i wycofanym samotnikiem. Sprawa nieco trzeszczy w posadach, bo pomimo sympatii zestawienie charakterów wydaje się nie do pogodzenia. Także ze względu na właściwie brak odczuwania miłości lub tęsknoty (do kogokolwiek), które zarazem popchnęły mnie do konsultacji psychologicznych, a ostatecznie zaprowadziły tutaj.

Na co dzień poświęcam się innym pasjom - piszę teksty (portal specjalistyczny), piszę dłuższe formy, oglądam i rozmawiam o filmach. I chyba powoli przygotowuję się na samotnicze życie ;)

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Co mnie tu sprowadziło

Postautor: chudzielec » wt lis 06, 2018 7:21 am

cześć, witamy na forum
Maljevic pisze:
pn lis 05, 2018 12:03 pm
Witanie się to taka dziwna rzecz, że robi się to całe życie, a wciąż można czuć się z tym dziwnie.
Tak to już w życiu jest. Mam tak samo.

Pepeiks
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 01, 2019 5:12 pm

Re: Co mnie tu sprowadziło

Postautor: Pepeiks » śr sty 02, 2019 11:52 pm

Ojej, ale coś z tym jest że przeciwieństwa się przyciągają w takim życiu codziennym, jakoś samo się to dzieje...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości