witam

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
observer
Posty: 507
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 3:02 pm
Lokalizacja: woj. Lubuskie

witam

Postautor: observer » pt sie 24, 2018 2:17 pm

czesc wszystkim. mezczyzna, 35 lat. o tym, ze jestem schizoidem, dowiedzialem sie 2 lata temu od psychiatry (co ciekawe, poszedlem tam w zupelnie innym celu). dodatkowo od wielu lat stany depresyjno-lekowe. obecnie na lekach i jest lepiej. od zawsze inny, odsuniety, zarowno odrzucony jak i samo-separujacy sie. forum odkrylem jakis czas temu, dopiero teraz zdecydowalem sie napisac, sam nie wiem po co. wiecej nie pisze, wyjdzie w innych tematach.
"Pacjenci z osobowością schizoidalną uważają się raczej za obserwatorów świata aniżeli jego uczestników".

"Ni boga, ni pana".

szarak
Posty: 4
Rejestracja: wt wrz 04, 2018 9:55 pm

Re: witam

Postautor: szarak » wt wrz 04, 2018 10:11 pm

hej.
Wydaje mi sie ze tez jestesm schizoidem sam sie zdiagnozowalem, zawsze z boku, zawsze obserwuje ale generalnie podoba mi sie to. Nie mam zadnych stanow depresyjnych, wystarczy ze mi ludzie daja spokoj, czasem im troche pomoge w czym moge i nawet mnie lubia albo udaja :)
Nerwic zadnych tez nie mam, oprucz sprawdzania czy drzwi napewno zamknolem ale to tylko jak sie zamysle.
Wiele osob ma tu jakies depresje, moze to sie bierze stad ze chcecie byc jak inni? Moim zdaniem nie tedy droga. Trzeba znalezc sobie zajecie, ktore sie lubi. Stac sie w tym dobrym, Pozniej pomagac innym. Dobra karma wroci. A jak nie to przynajmniej wniesiecie cos dobrego do tego swiata.

Pozdrawiam

fifikse
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 04, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: witam

Postautor: fifikse » sob wrz 08, 2018 1:01 pm

...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości