Nareszcie :-)

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Nareszcie :-)

Postautor: Fragen » wt cze 12, 2018 11:12 am

Hej wszystkim.
Zatytułowałam post nareszcie, bo to było pierwsze słowo które przyszło mi do głowy, gdy zaczęłam podczytywać forum. Nareszcie trafiłam do swoich :-)
Nigdy nie dostałam diagnozy OS i nie wiem, czy dlatego, że się tak dobrze maskuję, czy też po prostu dlatego, że mój terapeuta jest z nurtu humanistycznego, a ten nie szufladkuje ludzi według kryteriów ale ja sama nie mam żadnych wątpliwości, że tak właśnie jest. Wiem z czym się zmagam. To o czym piszecie w wątkach jest mi bardzo bliskie i znam to z własnego doświadczenia.
Poza tym jestem mamą dwójki dzieci, mam męża i pracuję w wolnym zawodzie. Terapia sprawiła, że zainteresowałam się psychologią i teraz to już moja największa pasja.

Ardealba
Posty: 71
Rejestracja: pt mar 16, 2018 10:11 am

Re: Nareszcie :-)

Postautor: Ardealba » wt cze 12, 2018 7:30 pm

Kiedyś Andrzej Poniedzielski powiedział, że żeby odmienić swoje życie czy też przynajmniej wydźwięk poszczególnych sytuacji z negatywnego na pozytywny wystrczy dodać słowo "Nareszcie!".
I tak dla przykładu "Pod Babiakiem wykoleił się pociąg" - smutno. "Pod Babiakiem nareszcie wykoleił się pociąg!" - znacznie lepiej. "Podrożało paliwo" - słabo. "Nareszcie podrożało paliwo!" - sama radość.
Także ten, witaj na forum.
Życie jest straszne, a potem się umiera.

fifikse
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 04, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nareszcie :-)

Postautor: fifikse » sob cze 16, 2018 11:49 am

....
Ostatnio zmieniony sob mar 16, 2024 11:41 pm przez fifikse, łącznie zmieniany 1 raz.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Nareszcie :-)

Postautor: Fragen » czw cze 28, 2018 4:52 pm

Też witajcie i fajnie że się odezwaliście -)

fifikse
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 04, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nareszcie :-)

Postautor: fifikse » czw cze 28, 2018 6:59 pm

...
Ostatnio zmieniony sob mar 16, 2024 10:44 pm przez fifikse, łącznie zmieniany 1 raz.

Fragen
Posty: 257
Rejestracja: wt cze 12, 2018 8:29 am

Re: Nareszcie :-)

Postautor: Fragen » czw cze 28, 2018 11:23 pm

Fifikse to przegrzanie o którym mówię jest nagłe. Spada ciśnienie a organizm przestaje się ochladzac. Wrażenie jest takie jakbyś się gotowała od środka. Ale nie ma gorączki.
To o czym było napisane w poście przypomina mi najbardziej tzw gorączkę ze stresu. Dzieci to często mają przed trudnymi chwilami. Może trwać nawet kilka dni i samo przejdzie ale można pomóc po prostu wsparciem pocieszeniem rozmowa o tym trudnym temacie. Nie wiem jednak czy to napewno to.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości