Czesc,ile macie lat

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Abu
Posty: 4
Rejestracja: śr kwie 11, 2018 3:55 pm

Czesc,ile macie lat

Postautor: Abu » śr kwie 11, 2018 4:05 pm

Przyznajcie sie

Lenke
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 28, 2017 3:14 pm

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: Lenke » pn gru 31, 2018 1:15 am

Haha, nikt się nie chce przyznać :D Ja mam 31.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: chudzielec » pn gru 31, 2018 7:13 am

Mam 33 a czuje i czasem zachowuje się jakbym miał 13.
Niestety fizycznie organizm ma 33.

observer
Posty: 507
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 3:02 pm
Lokalizacja: woj. Lubuskie

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: observer » pn gru 31, 2018 3:32 pm

35
"Pacjenci z osobowością schizoidalną uważają się raczej za obserwatorów świata aniżeli jego uczestników".

"Ni boga, ni pana".

Pepeiks
Posty: 11
Rejestracja: wt sty 01, 2019 5:12 pm

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: Pepeiks » śr sty 02, 2019 11:49 pm

25 :)

vvv999
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 24, 2018 3:12 pm

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: vvv999 » sob sty 05, 2019 6:41 pm

26

zima
Posty: 287
Rejestracja: ndz mar 27, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: zima » pn sty 07, 2019 10:43 am

W tym roku będą 32.

hotaru27

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: hotaru27 » pn sty 07, 2019 11:11 pm

27. Liczba piękna:D, ale i tak czuję się już staro. Niczym przedwcześnie przejrzały owoc.

W
Posty: 624
Rejestracja: sob lip 04, 2015 12:00 am

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: W » pt sty 18, 2019 3:20 am

chudzielec pisze:
pn gru 31, 2018 7:13 am
Mam 33 a czuje i czasem zachowuje się jakbym miał 13.
Niestety fizycznie organizm ma 33.

Możesz to rozwinąć? Jakie zachowania u siebie uważasz za niedojrzałe?

Ja w młodszym wieku czułem się starszy niż moi rówieśnicy. Teraz, może nie tyle młodszy, raczej, że się nie starzeję jak inni. Głównie dlatego, że nie jestem przywiązany do rzeczy (i ludzi) na których widoczny jest upływ czasu – dzieci, rodzice, kariera (nie mam żadnych dokonań), materialny majątek, nie mam sentymentów w stosunku do miejsc, nawet jak ktoś choćby ma długotrwałe zainteresowania do zmieniającej się dziedziny technologicznej to ma odniesienie dla upływu czasu.

observer
Posty: 507
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 3:02 pm
Lokalizacja: woj. Lubuskie

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: observer » ndz sty 20, 2019 7:49 pm

Chudzielec, ja Cię rozumiem, bo mi też często bliskie osoby mówią, że zachowuję się jak dziecko. Mają na myśli zarówno niepoważne, lekceważące podejście do życia i przyszłości, jak i skłonność do szczeniackich/durnych żartów/zachowań.
"Pacjenci z osobowością schizoidalną uważają się raczej za obserwatorów świata aniżeli jego uczestników".

"Ni boga, ni pana".

W
Posty: 624
Rejestracja: sob lip 04, 2015 12:00 am

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: W » pn sty 21, 2019 4:08 am

observer pisze:
ndz sty 20, 2019 7:49 pm
Chudzielec, ja Cię rozumiem, bo mi też często bliskie osoby mówią, że zachowuję się jak dziecko. Mają na myśli zarówno niepoważne, lekceważące podejście do życia i przyszłości

Czyli czujesz się jak dziecko bo inni Tobie wmawiają, że zachowujesz się jak dziecko, na podstawie ich własnych przekonań jak życie powinno wyglądać? A gdybyś ..asertywnie reagował na takie zarzuty, to nadal zarzuty byłyby takie same? Ludzie mają bardzo określoną wizję jak życie powinno wyglądać (nawet gdy ich samych prowadzi do gówna po uszy) i jakoś muszą swoją niechęć do odstępstw od wzorca emocjonalnie wyrażać (i chyba tym bardziej jeśli siedzą w stanie z poprzedniego nawiasu). Mnie takie zarzuty bardziej bawią mając na uwadze, że ludzie, również ci bliżsi, nie mają za bardzo pojęcia dlaczego moje życie wygląda tak a nie inaczej, i że ich życie i szamotanina mi nie imponuje.
Nie będzie to więc podobnie tak jak z tym starzeniem: „czuję się staro, bo rzeczy wokół mnie się starzeją”?


jak i skłonność do szczeniackich/durnych żartów/zachowań.

Tak przy okazji, bo nie jest to dla mnie zupełnie jasne. Inni uważają Twoje "żarty/zachowania" za "szczeniackie/durne" czy Ty sam je tak określasz?

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: chudzielec » pn sty 21, 2019 7:31 am

W pisze:
pt sty 18, 2019 3:20 am
chudzielec pisze: ↑
pn gru 31, 2018 7:13 am
Mam 33 a czuje i czasem zachowuje się jakbym miał 13.
Niestety fizycznie organizm ma 33.


Możesz to rozwinąć? Jakie zachowania u siebie uważasz za niedojrzałe?
Nie mam znajomych dorosłych w moim wieku. Co najwyżej są to znajomości szczątkowe, epizodyczne.
Nie podzielam wartości uznawanych przez większość dorosłych (rodzina, praca, dobrostan a nawet zdrowie).
Przez to nie wiem na poziomie automatycznym jak się zachowywać. Czasem się śmieje z rzeczy z których się śmiać nie wypada.

Całymi dniami siedzę przed kompem - gram albo oglądam YT. W domu ogromny bałagan i zimno.
Nie myślę w żaden sposób o przyszłości. Nie dbam właściwie o nic poza świętym spokojem.

observer
Posty: 507
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 3:02 pm
Lokalizacja: woj. Lubuskie

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: observer » pn sty 21, 2019 5:23 pm

Nie, ja się nie czuję jak dziecko, czuję się jak stary chłop znudzony i zmęczony życiem. Jak dziecko się tylko czasem zachowuję, a to różnica :). Jest to zdanie zarówno moje, jak i mojej partnerki (jej głównie). Jej to przeszkadza, a ja często najpierw zrobię coś głupiego, a potem dopiero myślę, że to głupie. Nie będę tu wchodził w szczegóły, ale często są to np. grubiańskie i szczeniackie żarty słowne. Dla mnie to głupi humor, ona się czuje zazwyczaj obrażona.
"Pacjenci z osobowością schizoidalną uważają się raczej za obserwatorów świata aniżeli jego uczestników".

"Ni boga, ni pana".

Infirmus

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: Infirmus » śr lut 06, 2019 9:03 am

26.

Mentalnie ze 120. :/

Algorytm
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 18, 2019 12:24 am

Re: Czesc,ile macie lat

Postautor: Algorytm » pn mar 18, 2019 1:21 am

Hej wam

W tym roku 25 lat pyknie. W sumie nie dociera do mnie że mam tyle.
observer pisze:
pn sty 21, 2019 5:23 pm
Jest to zdanie zarówno moje, jak i mojej partnerki (jej głównie).
Masz partnerkę i os. schizoidalną? Czyli jednak to możliwe :d


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości