Witam wszystkich

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
Quazgaa
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 21, 2018 8:36 pm

Witam wszystkich

Postautor: Quazgaa » ndz sty 21, 2018 9:17 pm

Nie mam rozpoznanego OS bo i u lekarza nie byłem - myśle że nie mam takiej potrzeby. Ale po researchu spowodowanym chęcią poznania mojego "dziwnego" zachowania wobec ludzi i świata doszedłem do wniosku że praktycznie każdy wymóg z ICD-10/ DSM-IV mam w większym lub mniejszym stopniu spełniony. Praktycznie zawsze nigdy nie wychodzę z inicjatywą (społeczną), ani na takie spotkania nie chadzam, chyba że naprawdę mi na czymś/kimś zależy. Mam jednego prawdziwego przyjaciela, który zresztą jest obecnie kilkaset kilometrów ode mnie. Nie we wszystkim mamy podobne zdania, jednak dla takich ludzi potrafię się dostosować i spotykać. Gdy sytuacja społeczna w jakiej się znajduje tego wymaga to staram się na swoje możliwości być podobny do innych ludzi, co nie oznacza, że nie mam problemów z luźną gadką, jestem typowym INTJ - to dużo mówi :P Obecnie zaczynam II stopień studiów, więc takie ''pozytywne'' relacje z innymi ludźmi z kierunku/uczelni są mi potrzebne. Może brzmi to dwulicowo, ale czasem trzeba grać żeby osiągnąć coś w tym świecie opanowanym przez ekstrawertyków i pieniądze. Stronię od showbiznesu, social media używam praktycznie tylko w celach ''zawodowych''. Od zawsze czułem, że jestem inny - który 10 latek czyta magazyny i książki o ufo ? :P Osobiście chciałbym kiedyś zamieszkać w jakimś domku z bali przy/w lesie i żyć na uboczu cywilizacji :DD

Gbur
Posty: 643
Rejestracja: pt sty 08, 2016 12:00 am
Kontakt:

Re: Witam wszystkich

Postautor: Gbur » czw lut 08, 2018 8:27 pm

Cześć Quazgaa,
witaj na forum :)
Od zawsze czułem, że jestem inny - który 10 latek czyta magazyny i książki o ufo ?
Ja w tamten czas wolałem dinozaury [co chyba nie jest jakoś szczególnie niezwykłe]. Ale w dzieciństwie sporo się naoglądałem "Nie do wiary". ;-)

Quazgaa
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 21, 2018 8:36 pm

Re: Witam wszystkich

Postautor: Quazgaa » śr lut 14, 2018 1:33 pm

Też to oglądałem, gady też były ciekawe wtedy dla mnie :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości