Cześć :)

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
MisterBrian
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 12, 2017 12:23 am

Cześć :)

Postautor: MisterBrian » wt gru 12, 2017 1:01 am

Cześć wszystkim, mam 20 lat, niedawno rzuciłem studia. Kierowałem się głównie niechęcią do powtarzania nieprzyjemnych doświadczeń towarzyskich z okresu liceum, na którą to niechęć nałożyła się niepewność co do perspektyw pracy po wybranym przeze mnie kierunku. Diagnozę (miks shizoid-shizotyp) postawiłem sobie sam, trudno mi uwierzyć, że psycholog byłby w stanie wejrzeć we mnie głębiej niż ja sam. Mieszkam z rodzicami, pracuję (minimalna pensja, hipermarket;)) Dostrzegam u siebie kompletny brak chęci do jakiegokolwiek rozwoju społecznego (rodzina/lepsza praca), natomiast chętnie porozwijałbym się intelektualnie, i poczytał kogoś mądrzejszego ode mnie mówiącego o psychologii. Wnioskując po poziomie wypowiedzi, mogę na to liczyć na łamach tego forum. Wyznaje też publicznie, że jestem fanbojem użytkowniczki fifikse, a przynajmniej jej pełnego życia stylu :)

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Cześć :)

Postautor: chudzielec » pt gru 15, 2017 8:14 am

witamy na forum
MisterBrian pisze:
wt gru 12, 2017 1:01 am
Diagnozę (miks shizoid-shizotyp) postawiłem sobie sam, trudno mi uwierzyć, że psycholog byłby w stanie wejrzeć we mnie głębiej niż ja sam.
Z zewnątrz z dystansu często widać więcej . W tym rzeczy których nie dopuszczamy do siebie.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości