hejka!

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
siostrafreuda
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 20, 2017 8:39 am

hejka!

Postautor: siostrafreuda » czw lip 20, 2017 9:02 am

witam siebie i wszystkich innych ;)

chciałam się przywitać.
Miałam potrzebę bycia tu, sama nie wiem czemu, czytam często to forum, za każdym razem utwierdzając się w przekonaniu, że splot różnych czynników, nawiązanych relacji i więzi, konfiguracji osobowości w moim przypadku to totalna porażka. za każdym razem wychodzę z tego forum z myślą "to nie może się udać"

Kilka słów o mnie.
jestem kobietą, jestem w terapii, mam sporo cech osobowości z pogranicza (jestem w trakcie weryfikacji diagnozy), zawsze coś było inaczej niż u innych, ale moje zaburzenie najbardziej uaktywniło się przy wejściu w relacje z partnerem z osobowością schizoidalną.
jak na ironie losu, interesuje się psychoanalizą, pracuje z ludźmi. ponadto jestem bardzo ekspresyjna i towarzyska, lubię przyrodę, naturę, łąki, pola, lasy, ciekawe opuszczone miejsca, zachwycam się osobami twórczymi i kreatywnymi, poszukuje pustki w sztuce.
poszukuje też czegoś w pustce mojego schizoidalnego partnera.

no witam! :)

M.

bugmenot
Posty: 13
Rejestracja: wt cze 27, 2017 9:06 pm

Re: hejka!

Postautor: bugmenot » czw lip 20, 2017 9:32 am

Do usunięcia
Ostatnio zmieniony pn wrz 25, 2017 10:47 am przez bugmenot, łącznie zmieniany 1 raz.

siostrafreuda
Posty: 6
Rejestracja: czw lip 20, 2017 8:39 am

Re: hejka!

Postautor: siostrafreuda » czw lip 20, 2017 9:57 am

pisząc "czegoś" miałam na myśli jakiś emocji, uczuć, bliskości :D
ale nie chciałam tego tak nazywać wprost żeby nie odstraszać.
a tak poza tym myślę, że odnalazłam sporo...
a co do nadziei.. to sporo sporo sporo... mój schizoidalny partner odnoszę wrażenie żyje cały czas nadzieją, że coś się zmieni, że jeszcze rok, dwa, 10 lat i wszystko będzie inaczej.. opanuje dystans i się zbliży.., będzie blisko.. blisko, ale nie za blisko :D


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości