Dzień dobry

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
phoebe0.142
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 16, 2016 4:36 am

Dzień dobry

Postautor: phoebe0.142 » czw cze 16, 2016 5:17 am

Dzień dobry
Cieszę się, że trafiłem na to forum. Mam wrażenie, że w końcu znalazłem normalnych ludzi (czyli takich jak ja).
Jakieś konkrety o mnie:
studia: 1 rok kognitywistyki, 1 rok informatyki, 1 rok mechatroniki.
Gdyby jeszcze istniał taki kierunek pewnie poszedłbym na cybernetykę.
Określam się pomiędzy charakter/osobowość schizoidalna a w średnim natężeniu zespół aspergera ale bardziej w stronę tego pierwszego.

Widziałem posty na forum, że nie można mieć jednego i drugiego. Więc odnosząc się do tych postów, to cenię sobie psychologię i psychiatrię jako dziedziny nauki, jednocześnie też podchodzę z lekkim dystansem do twardych granic stawianych w teoriach tych nauk.

Pozdrawiam :wink:

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Dzień dobry

Postautor: chudzielec » czw cze 16, 2016 6:52 pm

cześć
phoebe0.142 pisze:studia: 1 rok kognitywistyki, 1 rok informatyki, 1 rok mechatroniki.
Cool.
phoebe0.142 pisze:Gdyby jeszcze istniał taki kierunek pewnie poszedłbym na cybernetykę.
Znasz polska szkołę cybernetyki? postać Mariana Mazura?

http://www.autonom.edu.pl/

Gbur
Posty: 643
Rejestracja: pt sty 08, 2016 12:00 am
Kontakt:

Re: Dzień dobry

Postautor: Gbur » pt cze 17, 2016 6:20 am

phoebe0.142 pisze:Dzień dobry

studia: 1 rok kognitywistyki, 1 rok informatyki, 1 rok mechatroniki.
Ambitnie. Powodzenia!

Też tak kiedy chciałem, ale poległem nawet na jednym kierunku - na kontaktach z ludźmi, za dużo udawania normalnego człowieka. I na źle dobranych oczekiwaniach: zamiast zafascynowanych nauką nerdów i żyjących we własnym swiecie dziwaków liczących całki w pamięci, na politechnice spotkałem w miarę przeciętny przekrój studenckiego życia, zaniżony jeszcze przez jadące cały czas na ściągach imprezowe menelstwo.
Gdyby jeszcze istniał taki kierunek pewnie poszedłbym na cybernetykę.
Na mechatronice będziesz miał podstawy teorii sterowania, która wykorzystywana jest w cybernetyce w zredukowanej formie. :)
Określam się pomiędzy charakter/osobowość schizoidalna a w średnim natężeniu zespół aspergera ale bardziej w stronę tego pierwszego.(...)Widziałem posty na forum, że nie można mieć jednego i drugiego.
Z tymże,moim zdaniem, niekoniecznie:
http://aspi.net.pl/czy-i-ja-mam-za,3/os ... 60#p179769
chudzielec pisze:Znasz polska szkołę cybernetyki? postać Mariana Mazura?
Więc odnosząc się do tych postów, to cenię sobie psychologię i psychiatrię jako dziedziny nauki, jednocześnie też podchodzę z lekkim dystansem do twardych granic stawianych w teoriach tych nauk.
Psychiatria jest generalnie kiepsko zaksjomatyzowana :wink:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości