Zachowania acting out\in

Ogólnie o osobowości schizoidalnej.
chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Zachowania acting out\in

Postautor: chudzielec » wt mar 07, 2017 6:00 pm

Definicja
https://pl.wikipedia.org/wiki/Acting-out

Macie czasem coś takiego?

Ja myślałem że nie mam.

Nie chodzi o agresje.
Uświadomiłem sobie ostatnio że u mnie występują gdy:
-objadanie zamieniłem na post
-całkowicie zrezygnowałem z zastępczych zachowań seksualnych (w przeszłości bywały okresy dużych fluktuacji częstotliwości)

Czasami gdy przez dłuższy czas nie wychodziłem z domu (kilka dni do tygodnia) zaczynałem się objadać.
Zamawiałem pizze i niemal dosłownie wpychałem ją w siebie.
Szczególnie dawniej kiedy w ogóle nie pracowałem kupowałem zapasy jedzenia i przez dłuższy czas w ogóle nie wychodziłem z domu.
Kontakt z ludźmi miałem wyłącznie tekstowy a twarze widziałem na ekranie komputera w nagraniach różnych wykładów popularnonaukowych.

fifikse
Posty: 309
Rejestracja: pn sty 04, 2016 12:00 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Zachowania acting out\in

Postautor: fifikse » czw mar 09, 2017 1:20 pm

...
Ostatnio zmieniony sob mar 16, 2024 11:47 pm przez fifikse, łącznie zmieniany 1 raz.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: Zachowania acting out\in

Postautor: chudzielec » śr cze 21, 2017 7:26 pm

Najdziwniejsze z tego typu zachowań spotkało mnie dziś.
Zupełnie nie związane z biologiczna stroną egzystencji.

Znam kilka serwisów z ebookami do pobrania. Głownie naukowymi.
czasem mam tak ze zaczynam przeglądać kolejne strony i pobierać wszystko co może mnie zainteresować.
Jako że ogólna wiedzę mam na dość płytkim ale szerokim poziomie.
W czasie takich kilkugodzinnych poszukiwań czasem uzbiera się kilka kilkadziesiąt pozycji zajmujących nawet kilka gigabajtów.
Tematyk od astronomii do zoologii.

oczywiści nie przeczytam nawet 1/100 tego. Można powiedzieć ze w ogóle nie czytam w całości tylko fragmenty.
Łącznie mam już pewnie ponad 10 tysiecy pozycji. Czasem znajduje jakieś foldery pełne ebooków o których dawno zapomniałem.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości