cześć

Jesteś nowy(a) na forum? Przywitaj się, napisz krótki post o sobie.
bloody death
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:18 pm

cześć

Postautor: bloody death » pt wrz 09, 2016 6:14 pm

Mam mniej niż 18 lat w tym roku zdiagnozowali mnie w Miliczu. Wtedy otwarłam się na ludzi i jak zwykle zostałam zraniona, ludzie w klasie jak zwykle uciekają ode mnie a ja po jakimś czasie zaczęłam uciekać od nich, jedyną osobą z którą gadam jest bloody z tond też mój nick oczywiście to tylko moje marzenia. Ostatnio w ogóle przestałam odczuwać przyjemność, to trochę smutne bo wiem że tak zaprzepaszczam swój talent.

ZywyKamien
Posty: 101
Rejestracja: sob sie 20, 2016 9:33 pm

Re: cześć

Postautor: ZywyKamien » pt wrz 09, 2016 9:32 pm

Cześć. Czym się interesujesz że twierdzisz o swoim talencie? Kto to jest Bloody, to jest ktoś z internetu, z jakiejś gry czy forum? Jeżeli chodzi o ludzi z klasy to wyszukaj pojedynczych osób wartych uwagi a na resztę nie zwracaj uwagi.

chudzielec
Posty: 1252
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 6:12 pm

Re: cześć

Postautor: chudzielec » pt wrz 09, 2016 9:39 pm

cześć
ZywyKamien pisze:Kto to jest Bloody, to jest ktoś z internetu, z jakiejś gry czy forum?
Czy może jest tylko wytworem fantazji?

ZywyKamien
Posty: 101
Rejestracja: sob sie 20, 2016 9:33 pm

Re: cześć

Postautor: ZywyKamien » pt wrz 09, 2016 9:53 pm

chudzielec pisze:cześć
ZywyKamien pisze:Kto to jest Bloody, to jest ktoś z internetu, z jakiejś gry czy forum?
Czy może jest tylko wytworem fantazji?
Biorę to pod uwagę i to jest bardzo prawdopodobne ale niech autorka sama się wypowie.

bloody death
Posty: 10
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 3:18 pm

Re: cześć

Postautor: bloody death » śr wrz 14, 2016 9:24 pm

Mój talent to rysowanie, pisanie wierszy, predyspozycje do języka chińskiego oraz wiele innych.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości